Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Star Ruler 2 - Wake of the Heralds

Star Ruler 2 Wake of the Heralds indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Star Ruler 2 Wake of the Heralds torrent indir

Uzayın karanlığında  tüm yıldızlar sanki tükeniyor, onları bilinmeyen bir varlık tarafından yok edildiğini düşünüyoruz. kovalanan, Her yeni galaksi daha kısa bir süre için nesli kendi türleri kaydeder..

süreksiz olsa da, haberciler halkı razı her yeni gezegen takdir öğrenmek ve onların yolculuk sona erebilir bir yer bulmak bir gün umuduyla yaşıyor.
cılız mülteci gemileri tehlikeli galaksiler arası atlayış istikrar işaretlerinin birine atlar cesaret önceki galaksiden tahliye Kılavuzu. Eğer yeni komşuları ile başa çıkmak için hazırlamak gibi çökmekte uygarlığın son izlerinin fayda elde etmek için eve kaynakları gönder.
İlk
bir zamanlar büyük bir imparatorluk gitti rağmen, zamanın yıkımlarına tarafından ama hiçbir şey kalıntıları düşürüldü, sonsuza kadar yaşamak için seçenlerin kafasında hala devam.
gezegen Arrozal, oyulmuştur ve devrelerinde dolu; Bir trilyon ruhlar bedenlerini atılır nerede eskilerin son rüya bir parçası olmak.
Fiziksel dünya için ilk bakım biraz, henüz Armalardan gelişi bir tehdit bile onların cennet kaçmıyor büyü. hammadde bulmak ve otomatik rafineri dünyalar ve hesaplama hub içine tüm gezegenleri dönüştürmek için büyük yörünge çoğalıcıları gönder. hayatta kalma şansı için umut olmadığını, bu galaksinin tüm ağırlığı birleşik olmalıdır.
istila
Zaman yeni kooperatif Invasion haritası unsurdur. savunma hatlarını yok etmeye çalışıyor işgalciler dalgaları daha güçlü hale geliyor ve toplam imha önlemek için sınırları imparatorluk itmek gerekir.
İleri teknoloji
yeni teknolojiler, alt sistemleri ve silah Araştırma onlarca gemi tasarımları üzerinde yerleştirmek için. genişletilmiş araştırma web her köşesinde birçok yeni güzellikler vardır.
Farklı Gizli Proje teknolojileri kilidini zor iken, size rakipleri en iyi şekilde gerek sadece kenar verebilir, her oyun keşfedin.
Tutumlar
senin imparatorluk bir savaş kışkırtıcılığı kuşatma makinesi, yoksa deviously diplomatik gezegenleri ilhak etmek Entrikacı var? Teknolojinin ilerlemesi değerlemesi Progressive musunuz? komşularının güvensizlik yabancı düşmanı?
Yeni Tutumlar mekanik sen benimsemeye tercih hangisi playstyle benzersiz avantajlar kazanıyor, oyunun seyri üzerinde imparatorluğun kişiliğini geliştirmek sağlar.

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 22 Nisan 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com


MINIMUM:
İşletim Sistemi: Windows Vista
İşlemci: SSE2 Capable processor
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: AMD or Nvidia Graphics card w/ 512MB RAM, OpenGL 2.1 Support
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Broadband required for internet play.
ÖNERILEN:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: Intel Core i7 or AMD Phenom II
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 w/ 2GB RAM
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Star Ruler 2 Wake of the Heralds indir BENZER İÇERİKLER
Star Ruler 2 Wake of the Heralds indir YAPILAN YORUMLAR