Star Wars The Force Unleashed 2 indir – Full Türkçe

0
  

Star Wars The Force Unleashed 2 indir – Full Türkçe Türkçe Yama
 

Star Wars The Force Unleashed 2 indir – Full Türkçe - Full PC Türkçe
   
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Star Wars The Force Unleashed 2 indir – Full Türkçe

Star Wars The Force Unleashed 2 indir – Full Türkçe Star Wars® Saga, Star Wars® ile devam ediyor: The Force Unleashed ™ II, şimdiye kadar yaratılmış en hızlı satan Star Wars oyunlarının son derece beklenen devamı. Star Wars: The Force Unleashed’de dünya, Darth Vader’in kaçak çırak Starkiller’ı tanıttı; bu, şövalyeye muhtaç bir şekilde ihtiyacı olan bir galakside isyan alevlerini tutuşturacak olası kahraman Starkiller’dı.

Devamda, Starkiller, kendi kimliğini keşfetmek ve onun gerçek aşkı Juno Eclipse ile yeniden bir araya gelmek için bir üstü kuvvet Force güçleri ve embarks ile döner. Star Wars: The Force II’de, Starkiller bir kez daha Darth Vader’ın piyonudur – ancak protégé’sini acımasız bir suikastçi olarak eğitmek yerine, karanlık efendim, Ultimate Sith savaşçısı yaratmak için eski çıraklarını klonlamaya çalışıyor. Kovalamaca devam ediyor – Starkiller Juno’yu peşinde ve Darth Vader Starkiller için avlanıyor.

Yepyeni yıkıcı Force güçleri ve dual wield lightabs’leri yeteneği ile Starkiller, Star Wars filmlerinden heyecan verici dünyalar içindeki ölümcül yeni düşmanlar yoluyla bir geçmişini kesiyor – hepsi de geçmişine verilen yanıtlar için umutsuzca araştırıyor.

Anahtar özellikler:
Darth Vader’in kaçak çırak Starkiller’ın galaksisini değiştiren yolculuğuna devam edin ve Star Wars: Episode III ve Episod IV arasındaki önemli olayları şekillendirin.
Düşmanları müttefiklerine karşı çeviren yanıltıcı Mind Trick gibi geliştirilmiş kontroller ve yeni güçler vasıtasıyla Force’u daha fazla güç ve hassasiyetle açığa kavuşturun.
Starkiller’ın gerçek gücünü Force Fury ile keşfedin, burada saldırıları ve Force güçleri katlanarak artırılır.
Geliştirilmiş hedefleme sistemi Force güçlerin hassas kullanımını ve bulmaca ve çevreyle daha fazla etkileşimi artırır.
Çift ışık tutucu kullanmak ve düşmanları yeni açılan saldırılarla cezalandırmak için mücadeleyi bir üst seviyeye çıkarın.
Pixelux Entertainment’ın Dijital Moleküler Madde (DMM) ile Doğal Motion Ltd’den öfori ve güçlü Havok Physics sistemi ile olan en canlısı etkileşimleri yaşayın.
Yeni kostümler ve güç arttırıcı kılıç kristaller gibi genişletilmiş özelleştirme seçenekleri.
Kavga ve Kuvvet gücü yeteneklerinizi sınamak ve geliştirmek için tasarlanmış olan tüm yeni zorluk seviyeleri ile mücadele edin.
Epik patron savaşlarında sonuçlanacak yepyeni düşmanlarını yenmek için savaş tekniklerinizi dikkatli bir şekilde yönetin.
Yazarın Amerika Loncası ve Etkileşimli Sanatlar ve Bilim Akademisi’nden aldığı ödüller ile onurlandırılan hikayeye bir kez daha göz kulak olun.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Star Wars The Force Unleashed 2 indir – Full Türkçe
 

Star Wars The Force Unleashed 2 indir – Full Türkçe Full crack İndir
       

Star Wars The Force Unleashed 2 indir – Full Türkçe Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Star Wars The Force Unleashed 2 indir – Full Türkçe - Full PC Türkçe
 
5.612
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!