Starpoint Gemini 2 Origins indir

0
 

Starpoint Gemini 2 Origins indir Türkçe Yama
 

Starpoint Gemini 2 Origins indir
 

Starpoint Gemini 2 Origins indir

Starpoint Gemini 2 Origins indirBackstory
İkizler yıldız sistemi devasa Dünya İmparatorluğu’nun eski sömürgesi olduğunu. 23 yıl önce İkizler Colonial Müdürlüğü kuralı İkizler Birliği tarafından meydan; tek hedefi, genç devrimcilerin bir grup birleşik, ancak daha da önemlisi özgür ve bağımsız İkizler oldu. Lig hızla büyüdü ve tüm sistem yavaş yavaş bağımsızlık savaşın ateşledi, ama kesinlikle Müdürlüğü yenilgisi yol önce uzun değildi. Savaş etkin bir İmparatorluktan tüm sistemin kapatılmış Star puanı olayı ile ancak aniden sona erdi. Ligi orijinal fikirler hızla kaybolur ve hemen hemen hiçbir zaman, yeni oyuncular sahnede ortaya çıkmıştır: Korkyran üçlü hükümdarlık, Baeldor Cumhuriyeti ve Nyxian Konsorsiyumu.

Olayın bir yan etkisi vardı sayısız mekansal anomaliler, sadece bu 23 yıl boyunca bazıları geri getirmek, zamanın standart akışı birçok gemi yırtılmıştı. Bilim adamları, ancak sadece hala bütün bu zaman kalkmadı, ama onlar özenle bulmak ve normal uzay-zaman mahsur “Revenant” geri çekmek için bir yolunu buldular. Onların bütün dünyayı bulmak için geri geldi bu Revenant biri olan ve hepsi de iman ve tanınmayacak kadar değişti için savaştı. Siz yolunuzu bulmak ve kaos ve kargaşa içine düşmüş ve 23 yıl önce başladı işi bitirmek için eski yangınları relight olan bu yeni İkizler koymanız gerekir.
Özellikler:
Orijinal Star puanı İkizler 30 hikayesi misyonlar aracılığıyla oyna, Starpoint İkizler 2 ücretsiz DLC olarak yeniden tasavvur!

   

Starpoint Gemini 2 Origins indir
   

Starpoint Gemini 2 Origins indir Full crack İndir
   

Starpoint Gemini 2 Origins indir MultiPlayer Yaması İndir
 
1.887
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Starpoint Gemini 2 Origins indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Simulasyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 5,21 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 14-05-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!