Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Stars in Shadow PC İndir – Full Strateji

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Stars in Shadow PC İndir – Full Strateji

Stars in Shadow PC İndir – Full Strateji Stars in Shadow, sıra tabanlı 4X bilim kurgu stratejisi oyunudur. Yıldızları keşfedin, uzak dünyalara yerleşin ve yıldızlar arası bir imparatorluk kurun. Eski teknolojileri kurtarın ve yabancı liderlerle pazarlık yapın. Bir çift tutkulu strateji oyuncusu tarafından hazırlanan Stars in Shadow, imparatorluğun yönetimini, sofistike sıra tabanlı taktik savaşı ve ayrıntılı dünya yapımı özelliklerini taşıyor.
ÖZELLİKLER
Epik Kapsam:
Yıldızlar arası seyahatin başlangıcından başlayarak, teknolojik ilerlemenin dört döneminde ilerleyin. Gezegensel terraforming bilimini keşfedin, piyade taburlarınızı mech’larla savaşa hazırlayın ve filolarınızı destroyer birlikteliğinden Planet yok Dread Stars armada kadar büyütün.

Değişik Faizler:
7 Altı yabancı ırktan oluşan oynanabilir hizip. Her hizip, farklı araştırma gücü ve teknoloji seçeneklerine sahiptir. İttifaklar kurmak, komşu türleri fethetmek veya eski eserler keşfetmek, ek araştırma yolları açabilir. Hangi dünyaların size uygun olacağı, esnaf veya ittifakların sunulabileceği ve komşularınızın size güvenmeye istekli olup olmadığı etkilenen yarışınızı akıllıca seçin.

Stilize Edilmiş Ayar:
Kendine özgü bir çizgi roman sanatı tarzı ve orijinal, ayrıntılı bir evren arka plan öyküsü sizi bir sürükleyici oyun dünyasına çekiyor. Benzersiz bir yabancı karakter dökümüyle etkileşim kurun, arkadaş edinin ve insanları etkileyin veya düşmanlarınızı ezin ve onlardan önce göründüğünü görün.

Odaklanmış Üst Düzey Strateji:
Farklı yabancı nüfusların ve yaşadıkları dünyaların sunduğu eşsiz özelliklerden yararlanarak geniş ve çeşitli bir imparatorluk inşa edin. Köle bir nüfusta yapılan deneyler, Galaktik Konsey’deki popülaritesinizi düşürebilir. Düzgün bir kaynak ve gezegensel gelişim modeli, imparatorluğunuz büyüdüğünde bile oyunun ilerlemesini sağlar.

Derin Terse Dayalı Taktiksel Çatışma:
Kompleks 2D dönüşlü taktik savaşlarda rakibinize karşı yüzleşin. Düşmanınızın füze barajını puan savunması veya müdahaleci kullanarak karşılayın, ardından enerji silah aralığına yakın olun! Shadow’un taktik motorundaki yıldızlar, sıralı oyunlarda nadiren görülen çeşitli özellikleri içerir. Çoklu gemi komutları, büyük filo savaşlarını bile hızlı tempolu tutuyor ve akıllı birim davranışları, minimum düzeyde mikromeyle sıkı denetime izin veriyor. Tamamen olanları görmek için herhangi bir etkileşimi tekrar oynatma yeteneğini koruyarak, önceden kaçınılmaz olan savaşları otomatik olarak çözün.

  • OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
  • Processor: Intel Core 2.6 GHz or equivalent
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: ATI Radeon HD 4000 Series or better
  • Storage: 3 GB available space
  • Additional Notes: Stars in Shadow requires the OpenGL framebuffer extension. This extension is present on almost all graphics drivers released after 2010, but laptops made before 2010 with vendor-locked graphics drivers may not be able to run the game.

 

Stars in Shadow PC İndir – Full Strateji BENZER İÇERİKLER
Stars in Shadow PC İndir – Full Strateji YAPILAN YORUMLAR