Stars in Shadow PC İndir – Full Strateji

0
 

Stars in Shadow PC İndir – Full Strateji Türkçe Yama
 

Stars in Shadow PC İndir – Full Strateji
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Stars in Shadow PC İndir – Full Strateji

Stars in Shadow PC İndir – Full Strateji Stars in Shadow, sıra tabanlı 4X bilim kurgu stratejisi oyunudur. Yıldızları keşfedin, uzak dünyalara yerleşin ve yıldızlar arası bir imparatorluk kurun. Eski teknolojileri kurtarın ve yabancı liderlerle pazarlık yapın. Bir çift tutkulu strateji oyuncusu tarafından hazırlanan Stars in Shadow, imparatorluğun yönetimini, sofistike sıra tabanlı taktik savaşı ve ayrıntılı dünya yapımı özelliklerini taşıyor.
ÖZELLİKLER
Epik Kapsam:
Yıldızlar arası seyahatin başlangıcından başlayarak, teknolojik ilerlemenin dört döneminde ilerleyin. Gezegensel terraforming bilimini keşfedin, piyade taburlarınızı mech’larla savaşa hazırlayın ve filolarınızı destroyer birlikteliğinden Planet yok Dread Stars armada kadar büyütün.

Değişik Faizler:
7 Altı yabancı ırktan oluşan oynanabilir hizip. Her hizip, farklı araştırma gücü ve teknoloji seçeneklerine sahiptir. İttifaklar kurmak, komşu türleri fethetmek veya eski eserler keşfetmek, ek araştırma yolları açabilir. Hangi dünyaların size uygun olacağı, esnaf veya ittifakların sunulabileceği ve komşularınızın size güvenmeye istekli olup olmadığı etkilenen yarışınızı akıllıca seçin.

Stilize Edilmiş Ayar:
Kendine özgü bir çizgi roman sanatı tarzı ve orijinal, ayrıntılı bir evren arka plan öyküsü sizi bir sürükleyici oyun dünyasına çekiyor. Benzersiz bir yabancı karakter dökümüyle etkileşim kurun, arkadaş edinin ve insanları etkileyin veya düşmanlarınızı ezin ve onlardan önce göründüğünü görün.

Odaklanmış Üst Düzey Strateji:
Farklı yabancı nüfusların ve yaşadıkları dünyaların sunduğu eşsiz özelliklerden yararlanarak geniş ve çeşitli bir imparatorluk inşa edin. Köle bir nüfusta yapılan deneyler, Galaktik Konsey’deki popülaritesinizi düşürebilir. Düzgün bir kaynak ve gezegensel gelişim modeli, imparatorluğunuz büyüdüğünde bile oyunun ilerlemesini sağlar.

Derin Terse Dayalı Taktiksel Çatışma:
Kompleks 2D dönüşlü taktik savaşlarda rakibinize karşı yüzleşin. Düşmanınızın füze barajını puan savunması veya müdahaleci kullanarak karşılayın, ardından enerji silah aralığına yakın olun! Shadow’un taktik motorundaki yıldızlar, sıralı oyunlarda nadiren görülen çeşitli özellikleri içerir. Çoklu gemi komutları, büyük filo savaşlarını bile hızlı tempolu tutuyor ve akıllı birim davranışları, minimum düzeyde mikromeyle sıkı denetime izin veriyor. Tamamen olanları görmek için herhangi bir etkileşimi tekrar oynatma yeteneğini koruyarak, önceden kaçınılmaz olan savaşları otomatik olarak çözün.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Stars in Shadow PC İndir – Full Strateji
 

Stars in Shadow PC İndir – Full Strateji Full crack İndir
       

Stars in Shadow PC İndir – Full Strateji Oyun Hakkında YORUM ve Düşüncelerinizi Bizimle PAYLAŞIN

  
609
OYUN BILGILERI 7 ay önce eklendi
Stars in Shadow PC İndir – Full Strateji

Tür: Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2.21 GB

Crack: CODEX

Tarih: 20-01-2017

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!