Steel Division Normandy 44 İndir

0
  

Steel Division Normandy 44 İndir Türkçe Yama
 

Steel Division Normandy 44 İndir
  
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Steel Division Normandy 44 PC 2017 indir

Steel Division Normandy 44 2017 Wargame ve R.U.S.E gibi başlıkların yaratıcıları olan Eugen Systems. Bu yeni oyun, II. Dünya Savaşı’nın öyküsünde, oyuncuları tarihsel olarak doğru, tanklara, birliklere ve araçlara yöneltiyor. Oyuncular, çok oyunculu savaşlarda veya zorlu bir tek oyuncu kampanyasında düşmana karşı taktik becerilerini rakiplerine karşı ölçebilirler. Steel Division: Normandiya 44, oyuncuların 1944’te Normandiya istilası sırasında Amerikan 101 hava, Alman zırhlı 21inci Panzer veya 3. Kanada Şubesi gibi efsanevi askeri bölümleri kontrol altına almalarını sağlıyor.

Ana Özellikler:
400 Üzerinden Tarihsel Doğru Birim Komutanlığı:
10’dan 10’a kadar oyuncu ile başa başa dönme, tek başına oynamak veya arkadaşlarınızla sıralı maçlarda çalışmak üzere yoğun çok oyunculu savaşlarda kontrol için savaşmak isterlerse oyuncuların tarihsel olarak doğru piyade, tank, uçak vb. Seçimlerini koordine etmeleri gerekecek. Ve bu Taktik RTS oyununda düşman birimlerine karşı araç desteği.
Gerçek dünya taktik:
Savaşlar üç farklı aşamada öfkeleniyor; farklı birimler zaman içinde kilidini açıyor, gerçek dünya ordularının hareketlerini taklit ediyor ve sürekli değişen savaş tiyatrosuna çeşitlilik katıyor. Dinamik bir cephe çizgisi çatışmanın akışını ve akışını gösterir. Avantaj elde etmek ve bir geri çekilme yapmak için rakibin piyadını aşağıya sıkıştırın veya mükemmel uygulanmış bir planla itin.
Gerçek dünya ayarı:
Eugen’in IRISZOOM motorunun en yeni sürümünü kullanarak, oyuncular taktik hava görünümünden tek bir üniteye kadar sorunsuzca zum yapabilir ve dikkatli bir tarihsel ayrıntı ve doğrulukla tasarlanmış 400 farklı gerçek dünya araç ve birimi görürler. Haritalar, gerçek dünya taktiklerini ve kapsayacak ve kontrol altına alacak stratejileri gerektiren, 1944’de Normandiya’nın gerçek havadan keşif fotoğrafları temel alınarak tasarlandı.
Outplan, Outsmart, Outgun:
Savaş gruplarının özelleştirilmesinden birlik konumlandırma ve manevraya kadar, kazanan savaşlar sadece ham ateş gücü değil kurnazlık ve strateji gerektirir. Kaybeden her bir birim taktik olarak dezavantaja sahiptir ve oyuncuların üstünü kazanmak için mücadele etmeleri gerekecektir.
Tarihsel olarak doğru piyade, tanklar ve araçlar yönetmekten, düşmanla gerçek zamanlı angajmana kadar birlik oluşturmak için oyuncuların kazanmak için zekice ve becerikli olmaları gerekir. Her birim, savaş baskısı esnasında sayılıyor ve yalnızca çiğ ateş gücü, zafer kazanmak için yeterli olmayacak. Tüm savaşı havadan bir perspektiften mi yoksa tek bir tanktan ateş çatışmalarına mı bakarsanız, oyuncular pusuları ve ilerlemeleri gerçekleştirmek için dinamik cephe hattını akıllıca yönetmelidirler.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Steel Division Normandy 44 İndir
 

Steel Division Normandy 44 İndir Full crack İndir
       

Steel Division Normandy 44 İndir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

  
1.592
OYUN BILGILERI 5 ay önce eklendi
Steel Division Normandy 44 İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Simulasyon Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 21.14 GB

Crack: CODEX

Tarih: 29-05-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!