Stellaris Utopia İndir

0
 

Stellaris Utopia İndir Türkçe Yama
 

Stellaris Utopia İndir
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Stellaris Utopia pc indir

Stellaris Utopia 2017 Yıldızlar sizi binyıllar boyunca çağırdı ve şimdi aralarında dolaşıyorsunuz. İmkanların bir evreni türünüze açıktır, çünkü ilk bilinçli adımlarını büyük bilinmeyen kişiye götürür. Burada, ev gezegeninin bölücü politikasına sırt çevirebilirsiniz. Burada yeni bir şeyler inşa edebilirsiniz. Burada halkınızı birleştirip mükemmel bir toplum oluşturabilirsiniz.

Uzaya sadece Ütopya inşa edebilirsiniz.

Ütopya, Paradox Development Studio’dan eleştirel beğeni toplayan bilimkurgu strateji oyunu olan Stellaris için ilk büyük genişlemedir. Adından da anlaşılacağı üzere Ütopya size galaktik imparatorluğunuzu geliştirmek için yeni araçlar sağlar ve halkınızı (veya birdfolk’u veya konuşan mantarları) mutlu tutun. Hızlı arama için yeni ikramiyelerle türlerini galaksinin içine itin veya size meydan okuyacak herkese çarpmadan önce eve daha yakın kalın.

Ütopya, Stellaris’in çekirdeğinde aşağıdakileri içeren bir dizi değişiklik getiriyor:
Megastructures:
Sisteminizde Dyson Küreleri ve halka dünyaları da dahil olmak üzere harika yapılar oluşturun ve ırkınıza hem prestij hem de büyük avantajlar getirin.
Habitat İstasyonları:
“Uzun boylu” inşa edin ve daha fazla nüfusa ev sahipliği yapacak, küçük ve sınırlı bir imparatorlukta gezegenlerin rolünü üstlenebilecek uzay istasyonları kurun.
Yükseliş Perkleri:
Birlik puanları toplayın ve İmparatorluğunuzu benzersiz şekilde kişiselleştirebilmenize izin veren Yükseliş Perklerinin kilidini açmak için Gelenekler’i kabul et. Üç Yükseliş Yollarından birini takip edin ve Biyolojik Haklara erişin, biyolojik formlarınızı Sentetik Bir Evrimle vazgeçin veya Transcendance aracılığıyla türlerinizin psiyonik potansiyelinin tamamının kilidini açın.
Telafi:
İlkel uygarlıklara etki edin ve onları gözlem istasyonlarının kullanılması yoluyla aydınlanmalarına veya ilhaklarına hazırlanarak etiklerini benimsemelerine izin verin.
Gelişmiş Kölelik:
Keşfedilen türler için belirli roller seçerek köleliğin faydalarını en üst düzeye çıkarın. Ev halkları olarak diğer Pop’lara hizmet etsinler, imparatorluğunuz için savaşın Thralls’lar olarak savaşın ya da halkınızı beslemek için onları hayvancılık olarak tutun.
İleri Hükümetler:
Hükümetiniz için benzersiz yurttaşlık ve makamlar kabul edin. Fanatik bir Arındırıcı olarak oynamak ve tüm diplomasiyi kaçırmak, siyasi kavgaları önlemek için Kovan Akıl olsun ya da Senkret Evriminden doğan çok uluslu bir imparatorluk yaratın.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Stellaris Utopia İndir
 

Stellaris Utopia İndir Full crack İndir
       

Stellaris Utopia İndir Oyun Hakkında YORUM ve Düşüncelerinizi Bizimle PAYLAŞIN

  
333
OYUN BILGILERI 5 ay önce eklendi
Stellaris Utopia İndir

Tür: Simulasyon Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2.8 GB

Crack: CODEX

Tarih: 06-04-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!