Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

STRAFE: Millennium Edition İndir – Full

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

STRAFE Millennium Edition torrent indir

STRAFE: Millennium Edition teknolojisi düşmanların kaybolduğu, asla kaybolmayan çeşme çeşitleriyle patlayacağı anlamına gelir. Keşfedilen topraklarda engellenmemişleri işaretleyen kötü ölüm işleri eserleri yaratın.

DÖNÜŞ DEĞİŞEN DÜZEYLER! Rastgele oluşturulan seviyeler her zaman farklıdır ve şiddetle öngörülemezdir. Öldüğünüzde odalar, düşmanlar, güç kaynakları, canavar dolaplar ve sırlar dolaşıyor!

YÜZ ERGELEME HIZI! Hızlı aksiyon, sanki 50 megaton termonükleer savaş başlığının patlama dalgası gibi vurur, cildinizdeki sıvıları eritir ve iç organlarınızı parçalarsınız. Yine de daha fazla bilgi için geri gelmenizi bırakın.
ÖYKÜ
Galaksinin kenarındaki inanılmaz derecede tehlikeli bir görevdeki Bir Kazıyıcı olarak, STRAFE®’in tüm kabus alanlarını gezmek için yalnızca bir hayata sahip olursunuz. Öldüğünde hiçbir şey aynı kalmayacak.
STRAFE® DAHİLDİR:
+ Farklı ölüme meydan okuyan oyun tarzları isteyen dört benzersiz bölge (her biri üç seviye) + Ölüm ortalama aracınızı doğrudan cinayet makinesi haline getiren Silah yükseltmeleri
+30 + delirmez silahlar
+20 + kan susuz düşmanı
+ Oyun oynamadaki en benzersiz sırlardan bazıları!
+ 1996’nın en sarkık soundtrack’u ve en azından önümüzdeki 25 yıl
+ İmzasız 32 bit renkler!
+ Gerçekten dijital yerçekimi
+ Renkli aydınlatma!
+ STRAFE®!
OYUN MODLARI
+ KAMPANYA – Temel deneyim, sırlarla dolu tek bir oyuncu roguelike FPS macerasıdır.
+ STRAFE ZONE – Günlük olarak büyük bir skor tablosu. Her gün yüksek puanı almaya çalışıyorsunuz, yapabilir misin?
+ SPEED ZONE – Haftalık bir afiş tablosu. Kilitli tohumluk tohumu istediğiniz kadar çalıştırmak için bir haftanız var ve zamanınızı kısaltmaya çalışın, ancak bitiş çizgisini geçmeden önce düşmanların% 90’ını öldürmek zorunda kalırsınız.
+ MURDER ZONE – 10 oda katliamdan sağ kurtulabiliyor musunuz? Acımasızca verimli olmak için yapılan girişimler arasında yeni araçların kilidini açın.
NE STRAFE® IS DEĞİL
Hoşunuza gidecek bir oyun değilse, STRAFE® ürününü satın almanızı istemiyoruz. Mutlu olmayan bir müşteriye, mutsuz bir müşteriden daha çok sahip olmayı tercih ederiz. STRAFE®’in amacı bu değildir:

+ STRAFE®, geleneksel bir atıcı veya “Quake Clone” değildir – STRAFE® birçok klasik atıcıya saygı sunar ve eski atıcıların klasik öğelerinden birçoğuna sahiptir ancak STRAFE® rogueike’dir. Bu, tekrar oynanabilirlik ve rasgeleleştirme için yere kadar tasarlanmış olduğu anlamına gelir. STRAFE® ‘deki her oda elle tasarlanmış ve benzersiz deneyimler yaratmak için seviye jeneratörümüzle sorunsuz bir şekilde bağlanmıştır.

+ STRAFE®’in hayatları ya da kontrol noktaları yok – Bir saldırgan olarak, STRAFE®’de ölecekseniz, oyunun başında başlayacaksınız ve her şey rasgelelecektir. Oyunu hayal kırıklığı önlemek için bu fikir etrafında dengelenmiştir.

+ STRAFE®, çok oyunculu bir oyun değildir – STRAFE®’de çok oyunculu ölüm maçı veya işbirliği yoktur. Ancak eğer büyük bir eski arenada atıcı arıyorsanız, Quake Live’ı öneririz.

+ STRAFE® 1996 tasarım kararlarıyla sınırlı değildir – Ne söyleyebilirim? Zamanımızın ilerisindeyiz. STRAFE® eski ve yeni dizaynın bir karışımıdır. Geçmişin oyunlarını taklit etmek istemedik, bunun yerine taze fikirleri masaya getirirken onların duygularını çağırdık. Size STRAFE® ile yeni bir şeyler getirmeyi hedefliyoruz.

+ STRAFE®, roguelike FPS formülüyle yeni şeyler dener – sizi daha fazla doğal düşüren, sizi kilitleyen, düşmanları teleport eden ve kapıları açmadan önce onları öldürmeye zorlayan oda modellerini keşfetmek için daha doğal hale getirmeyi amaçlıyoruz. STRAFE®’yı başından sonuna kadar sorunsuz bir macera gibi hissetmek istiyoruz.

+ STRAFE® eski bilgisayarlarda veya dizüstü bilgisayarlarda iyi çalışan bir oyun değil – STRAFE® daha eski görünebilir, ancak yeni bir oyun ve bazı üstün teknoloji özelliklerine sahip. Lütfen min spec’i kontrol edin!

 

STRAFE®, oynadığınız bir oyuna benzeyebilir, ancak birinci şahıs atıcılara eşsiz ve taze bir atış yapmak için çok uğraş verdik, beğeneceğinizi umarız!MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windiws 7 – 10
İşlemci: Intel Core i3-530
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1GB VRAM, NVIDIA Geforce GTX 260 / ATI Radeon HD 4870
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible
İlave Notlar: Targetting 720p @ 60 fps
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windiws 7 – 10
İşlemci: Intel Core i7
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 1.5GB VRAM, NVIDIA Geforce GTX 660 / ATI Radeon HD 7850
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible
İlave Notlar: Targetting 1080p @ 60 fps

STRAFE: Millennium Edition İndir – Full BENZER İÇERİKLER
STRAFE: Millennium Edition İndir – Full YAPILAN YORUMLAR