Strategy Tactics Dark Ages İndir

0
 

Strategy Tactics Dark Ages İndir Türkçe Yama
 

Strategy Tactics Dark Ages İndir
 

Strategy Tactics Dark Ages torrent indir

Generaller bir kadroya dayanır ve becerileri ve yetenekleri savaşın sonucunu büyük ölçüde değiştirebilir. Her general, her oyunun başında üretilen eşsiz bir kişiliğe sahiptir. Her biri kendi görünüşüne, karakter özelliklerine ve yeteneklerine sahiptir. Bir sonraki tura kimin çıkacağını tahmin etmek imkansızdır: cesur ama basit bir şövalye, yetenekli ama açgözlü bir taktiksel deha, ya da dost ve düşman içinde korku uyandıran kana susamış bir barbar.
Seçkin generallerden oluşan bir panteon: En büyük liderlerini kampanyadan kampanyaya yeniden kullanmak için buraya koyun veya Joan of Arc ve Cengiz Han gibi tarih boyunca korkulan ve saygıdeğer efsanevi figürleri işe alın.
Çok sayıda senaryo, iç savaş kazanmak, göçebeleri ile savaşmak, sahillere saldıran korsanlarla mücadele etmek, veba tarafından perişan olmuş bir krallık kaydetmek veya köylü ayaklanmasını ezmek gibi çok çeşitli zorluklar sunuyor.
Savaş oluşumları: Birliklerin etkili konumlandırılması savaşın yarısıdır. Taktik hileler, uyuşturucular ve pusulalar hizmetinizdedir. Savaţlarýný miktar olarak deđil kalite ile kazan.
Arazi ve hava: Olumsuz koşullarda mükemmel ordu bile kaybedebilir. Düşman süvarilerini okların altında sisin içine çekmeniz genellikle iyi bir fikirdir – ancak yağmur ve sisin okçularınızı yararsız kıldığını unutmayın.
Askerlerinizin silahlarını ve zırhlarını kraliyet sahtekârlığı ile yükseltin.

Dark Ages, alternatif bir Ortaçağ’ın şiddet dünyasında geçen, sıra temelli strateji oyunudur. Savaş fillerine karşı Vikingler, Moğol süvarilerine karşı silahşörler, haçlılara karşı eski falanks lejyonları; Kanlı savaşta çatışan tarihteki en ölümcül ordular.
Liderliği olmayan bir ordu sadece bir mafya. Karanlık Çağlarda, birlikler komutanların başkanlığını izliyor: kendi erdemleri, kötülükleri, yetenekleri ve zayıf yönleri ile benzersiz liderler.
Küçük bir krallığın tahtını, kavgalarla parçalanmış ve militan komşular tarafından tehdit edilerek alın ve Karanlık Çağlardan sağ kurtulmaya çalışın.

   

Strategy Tactics Dark Ages İndir
   

Strategy Tactics Dark Ages İndir Full crack İndir
   

Strategy Tactics Dark Ages İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
4.945
OYUN BILGILERI 10 ay önce eklendi
Strategy Tactics Dark Ages İndir

Tür: Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1.06 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 05-08-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!