Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
street-fighter-5-indir

Street Fighter V 2016 indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Street Fighter 5 pc 2016 torrent indir

Street Fighter 5 2016 pc indir, Fiziksel oyun pazarı olmasına rağmen uygulanabilir bir iş kalır ve bazıları için tercih edilen bir seçenek, bu sanayi dijital kayıyor olduğu açıktır. Şimdi, dünyanın Capcom en büyük oyun şirketlerinden biri olabilirdi “fatal” değil, dijital sağlar birçok fırsat kaldıraç söylemek için dışarı çıktı. Ayrıca, şirketin CEO’su 2016 Street Fighter ve Dead Rising yayıncı için “daha da büyük boyutlara” bir yıl olacağı tahmin edilmektedir.

Capcom başkanı ve COO Haruhiro Tsujimoto bir dijital oyunlar iş yaptığı take sunulan yayıncının yatırımcı sitesinde güncellenmektedir yürütme açıklamada. Mesajında, Tsujimoto o Capcom tamamen tuğla-harç perakendeciler atlamasına olanak nasıl dahil dijital birçok yararları hakkında konuşuyor.

“Biz nedeniyle internete oyun sektöründe fantastik bir yenilik zamanı başladı” dedi. “İnternet üzerinden dijital indirme haline yaygın oyun endüstrisi içinde yeni bir satış kanalı olarak benimsemiştir. Ve nedeniyle bu tür azaltılmış fiziksel envanter yanı sıra daha düşük üretim maliyetleri ve geçen yıl olduğu gibi büyük verimlilikleri, olarak sanayi genelinde karlılıkta ilerici gelişmeler gördüm var bir bütün.”
Capcom onun yakındaki dövüş oyunu özel sürümleri duyurdu Street Fighter 5 duyuru onun yapıldı. Japon online mağaza (aracılığıyla EventHubs) ve fiyat 12.990 yen (~ 108,8 $) artı vergi fiyatlı Volkanik Edition ve Değerli Edition’ı ayrıntıları 11.990 yen (~ 100,4 $) artı vergi de. Bu özel sürümleri Japonya dışındaki bölgeler için başlatılması olacaktır olup olmadığı teyit edilmemiştir.

Değerli Sürümü aşağıdakileri içerir:

Geliştirici röportajları özellikleri Vizyoner kitap
Ryu Chun-Li, Cammy, ve M. Bison kostümleri
Vital kutu (özel sanat özelliğine oyun ve bir hareket listesi için kutu)
1000 Zeni için kod (oyun içi para birimi)
Tüm karakterler için Direktörün baskı renkleri
Oyun savaş planlayıcısı olarak görev Ryuichi “Woshige” shigeno tarafından sunulan oyun için 60 dakikalık rehber DVD
Pricier Volkanik Üretim tüm yukarıda yanı sıra, Ryu ve Chun-Li, özel bir oyun başlığı ve ek Zeni için özel kıyafetler içerecektir. Her iki sürümleri oyunu bu yıl 18 Şubat’ta Japonya’da başlattı aynı gün satışa sunulacak PlayStation 4 ve PC.

Street Fighter V 2016 indir BENZER İÇERİKLER
Street Fighter V 2016 indir YAPILAN YORUMLAR
Borsa Döviz Kurları