Stronghold Crusader 2 indir – Full

2
   

Stronghold Crusader 2 indir – Full Türkçe Yama
 

Stronghold Crusader 2 indir – Full - Full PC Türkçe
   

Stronghold Crusader 2, özgün kale simülasyonu Stronghold: Crusader’ın uzun zamandır beklenen devam oyunudur. Stronghold yeni 3D motoru ve Havok Fiziği destekli gerçekçi kale yıkımı ile yaklaşık 1189’da Ortadoğu’nun çöllerine geri dönüyor. Crusader 2 ilk oyunun bağımlılık yapıcı hızlı oynanışını gerçekçi kale simülasyonuyla birleştirecek.

Özüne bağlı kalan bu yeni Stronghold oyunu, gerçek zamanlı strateji ile şehir inşası oynanışını birleştirerek bildiğimiz eski gerçek zamanlı stratejinin kurallarını baştan yazacak. Acımasız Haçlı şövalyesi ya da Arap özgürlük savaşçısı olarak oynayabileceğiniz bu oyunda öldürücü bir ordu düzeni ve yok edici kale kuşatma ekipmanlarını kullanarak kutsal toprakların kaderine karar verin. Richard the Lionheart ya da Suriye’nin Sultanı Saladin, yani Selahaddin Eyyubi olarak 2 adet tarihi tek oyunculu sefer (campaign) modunda tornado ve çekirge istilası gibi dinamik olayların da bulunduğu çöllerde ordunuzu yönetin. Çöl ekonominizi yönetip kritik vahaları ele geçirerek en güçlü Lord olun.

Savaş alanına hakim olabilmek için 25’ten fazla eşsiz birimi yönetmeniz ve onların özel yeteneklerinde uzmanlaşmanız gerekiyor. Sergeant at Arms ile moralleri yükseltip, Sassanid Knight ile saldırın, Archer’larla ok yağmuru başlatın ya da ölümcül Assassin ile kale duvarlarına tırmanın. Oyunda uzmanlaştıktan sonra kendinizi skirmish (çarpışma) modunda test edin ya da sekiz oyuncuya kadar insan ve AI oyunculardan oluşan online savaşlara katılın. Ekipler kurun, farklı AI rakipler seçin ve nihai çarpışmada ya da çok oyunculu oyunda kendi haritanızı tasarlayın!

 

Stronghold Crusader 2 indir – Full
 

Stronghold Crusader 2 indir – Full Full crack İndir
         

Stronghold Crusader 2 indir – Full Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Stronghold Crusader 2 indir – Full - Full PC Türkçe
 
21.840
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Stronghold Crusader 2 indir – Full

Tür: Aksiyon Oyunları, Simulasyon Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 3.15 GB

Crack: CODEX

Tarih: 22 Eylül 2014

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

BENZER OYUNLAR
Call of Duty WWII İndir
107.544 bakılma
Far Cry 5 İndir
31.990 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!