Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sublevel Zero indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Sublevel Zero pc indir

Sublevel Zero indir

Sublevel Zero pc torrent oyun indir

Sublevel Sıfır gerçeklik parçalanıyor bir evrende geçen bir first-person roguelike altı derecelik serbestlik shooter. Misyon yağma ve antik teknoloji zanaat olan yalnız bir savaş helikopteri pilotu kontrol edin. Sizin ve klan hayatta kalmak için gereken teknolojiyi kurtarmak için procedurally üretilen sıfır yerçekimi ortamlar üzerinden kavga, geniş yeraltı tesisine iner.
Sizin savaş helikopteri uçmak ve her yöne döndürmek için ücretsizdir. Sen her açıdan saldırı ve böylece düşman olabilir olabilir. Böyle Descent ve Forsaken gibi klasikleri esinlenerek, Sublevel Zero retro yerçekimine meydan okuyan mücadele, modern yağma ve işçiliği ile tahrik edilir.

Hiçbir yaşıyor. Hiçbir kaydeder. Farklı bir procedurally üretilen ortamı üzerinden her zaman savaşın. Her atış, her karar sayısı olun. Ortamlarda geniş bir yelpazede sanayi bölgeleri madencilik mağaraları, size engel. Ayaklarınızın üzerinde düşünün ve çok geç olmadan her birinin tehlikelere uyum.

Rastgele oluşturulan silah, yükseltmeleri ve maçın kaderini değiştiren öğeleri geniş bir yelpazede toplayın. Oyun stili için savaş helikopteri donatmak için onları bir araya zanaat. Oynamak gibi daha fazla öğe ve planları kilidini ve playthroughs genelinde bu açtığını tutun.

Biz VR sonrası başlatmak için planlarımız hakkında paylaşmak için daha fazla olacak

Sublevel Zero indir YAPILAN YORUMLAR