Subnautica pc indir

1
   

Subnautica pc indir Türkçe Yama
 

Subnautica pc indir - Full PC Türkçe
   

Subnautica indir

Subnautica indirSubnautica açık bir dünya, şu anda yapım aşamasında Bilinmeyen Dünyalar, Doğal Seleksiyon 2 arkasındaki bağımsız geliştirici sualtı keşif ve macera oyunu.
Bir Geniş Sualtı Dünyası Dive Into

Yabancı bir okyanus dünya kazasında iniş sonra gitmek için tek yol aşağı. Subnautica okyanuslar hain derin deniz siperlerde güneş sırılsıklam sığ mercan kayalıkları arasında değişir. Eğer Kelp Ormanları, yaylaları, resifleri, ve sarma mağara sistemlerini keşfetmek gibi oksijen miktarını yönetin. Su hayat doludur: Bazıları, yararlı, zararlı bunun çok.
, Craft temizlemek ve Survive

Life Pod uyandıktan sonra, saat, su, yiyecek bulmak için, ve araştırmak gerekir ekipmanları geliştirmek için geçiyor. Çevrenizdeki okyanustan kaynakları toplayın. Craft bıçak, ışıklar, dalış dişli ve kişisel su zanaat. Eğer daha gelişmiş öğeleri zanaat izin nadir kaynakları bulmak için daha derin ve daha fazla formu girişim.
Gıda Zinciri Disrupt

hayat okyanus takımlar: size yardımcı olmak için ekosistem kullanın. Lure ve taze balık ile tehdit yaratık dikkatini, ya da sadece dolaşım yırtıcı çeneleri gıcırdatarak önlemek için olabildiğince hızlı olarak yüzebilirsiniz.
Gece Fear

Güneş iner gibi, yırtıcı çıkıyor. Okyanus karanlıkta olanlar yakalandı unawares affetmez. Güvenli Alanlar geceleri hain hale gündüzleri keşfetmek değil, aynı zamanda karanlıktan gizleyen kimselerdir görmek asla bir güzellik ortaya çıkarmak için.
Dünya Şekil

Subnautica deniz tabanı, dinamik bir voksel arazi sistemi kullanılarak sunulmuştur. Gizlemek için mağaraları, mağaza yağma, ya da kısa devre mağara sistemlerini Dig. Araçlar, hatta patlayan yaratıklardan Etkileri dünya görünüyor şekilde değişecektir.
Derin Aşağıda git

Mağara sistemleri, deniz yatağının altında, karanlık klostrofobik geçitlerden gelen bioluminescent hayatın yaktı oyuklara rüzgar. Okyanus tabanı altındaki dünyayı keşfedin, ancak oksijen seviyelerini izlemek ve karanlıkta gizlenen tehditleri önlemek için özen gösterin.
Açık Geliştirme

Haftalık veya günlük güncellemeleri alın, geliştirme ekibi, çalışan gerçek zamanlı değişiklik günlüklerini görüntülemek ve oyun içinden geribildirim vermek ne olduğunu görmek. Subnautica Erken Erişim gelişimi açıktır ve geliştirme ekibi sizden duymak istiyor.

 

Subnautica pc indir
 

Subnautica pc indir Full crack İndir
         

Subnautica pc indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Subnautica pc indir - Full PC Türkçe
 
9.298
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
Subnautica pc indir

Tür: PC OYUNLARI, Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2.04 GB

Crack: FULL

Tarih: 14-07-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!