Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sumoman İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Sumoman PC indir

Sumoman – içinde ileri fizik kurallarının olduğu, kırıp parçalanabilen nesnelerin ve zamanı geriye alabildiğimiz mekaniklerin bulunduğu hikaye bazlı bir platform oyunudur. Fizik bulmacalarını çözmeye çalışıp, dengesiz kahramanımız Sumoman’in ayaklarının üzerinde durmaya çalıştığı ortamlarda bulunacaksınız.

Genç Sumoman, sumo müsabakasından evine dönerken dramatik bir durum ile karşı karşıya kalır. Adanın bütün sakinlerinin sonsuz uykuya dalmasına neden olan bir büyü yapılmıştır. Sakar ama korkusuz kahramanımızın yolculuğu, muazzam tarihi Japonya’nın tam da ortasında, bu büyülü uykunun kaynağını ararken başlar. Kahramanımız bir yandan oyun boyunca kafa karıştırıcı mekanizmalara ve endişe verici ortamlara karşı koyarken, bir yandan da bu büyüyü bozmanın ve ada sakinlerini bu tılsımlı uykudan uyandırmanın bir yolunu bulmalıdır. Tabii Sumoman’imizin acele etme gibi bir lüksü olmayacaktır, tabi eğer asil kahramanımızın devrilip aciz bir durumda bırakılmasına göz yummak istemiyorsanız.

Ana Özellikler

  • Dengesiz bir ana karakter. Sumoman düşerse yerinden kalkamaz.
  • Zamanı geri alma özelliği. Tüm sumo güreşçileri zamanda geri gidebilir. Ne sandın?
  • Fizik bulmacaları. Normal şartlar altında rahatça çözebildiğin bulmacaları, Sumoman devrilip duruken de çözebilecek misin?
  • Fazlaca mizah ve bir çok Easter Egg.
  • 2 kişinin aynı anda oynayabildiği, özel rekabetçi bölümlerin bulunduğu, bölünmüş ekran modu. Sumo yarışında arkadaşınızdan daha hızlı davranın, ya da onu “Tepenin Kralı” modunda yenin.


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: 7
İşlemci: Intel Core 2 Quad
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 260
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: 10
İşlemci: Intel Core i3
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Sumoman İndir BENZER İÇERİKLER
Sumoman İndir YAPILAN YORUMLAR