Super Rude Bear Resurrection İndir

0
 

Super Rude Bear Resurrection İndir Türkçe Yama
 

Super Rude Bear Resurrection İndir
 

Super Rude Bear Resurrection 2017 pc indir

Super Rude Bear Resurrection 2017 PC, herkesin bitirebileceği son derece sıkı bir mazoşist platformdur! Her öldüğünüzde cesetleriniz üst üste birikir ve cesetlerin üzerinde zıplayabilir, sağa sola ittirebilir ve bir platform ya da et kalkanı olarak kullanabilirsiniz. Her bir ölüm ile oyun daha da kolaylaşacaktır, fakat hiç ölmeden oyunu bitirmek de mümkündür!

Rude Bear, ezeli ölümlü düşmanı Wizard’ı yenmesi için orta çağ İngiltere’sinde zamanda geri çağrılan Doğu Londralı bir gangsterdir. Karşılaşacağınız zorluklar o kadar ölümcül olacak ki her bir dünyadaki ürkütücü muhafızları ezip geçmek ve oyunu yenebilmek için (muhtemelen) binlerce kez yeniden diriltilmen gerekecek.

Özellikler:

  • Muhteşem Manzaralar – Antik harabelerden ölümcül zindanlara kadar sürekli genişleyen bölümlerde koşarak, zıplayarak ve ölerek ilerle.
  • Kabalıkta Sınır Yok – Her bir bölüme özel olan eşsiz parçaların da yer aldığı Deeco’nun 73 muhteşem şarkıdan oluşan oyun müziklerinin tadını çıkar.
  • Yayın için Süper Elverişli – Twitch Modu, izleyicilerin ekranınıza yüz ifadeleri göndererek ve Sihirli yol arkadaşınız üzerinden sizinle konuşarak oyununuza renk katmasına izin ver.
  • Koş Koşabildiğin Kadar – Hayalet modu, hızlı menüler, yavaş çekim pratik modu ve açılıp kapanabilen şans faktörü ile baştan sona hızlı koşucular düşünülerek tasarlanan bir oyun.
  • Sınırsız Tekrar Oynanabilirlik – Bonus etapları keşfet, birbirinden zor başarıları aç ve Maraton Modunda (Boss Rush dahil) arkadaşlarınla kapış!
  • Acayip Zor – Ceset birikmesini ve kayıt noktalarını devre dışı bırakarak veya en zor meydan okumayı seçip tüm oyunu tek bir canla bitirmeyi deneyerek zorluk derecesini zirveye çıkar.
   

Super Rude Bear Resurrection İndir
   

Super Rude Bear Resurrection İndir Full crack İndir
   

Super Rude Bear Resurrection İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
638
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
Super Rude Bear Resurrection İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 906.66 MB

Crack: plaza

Tarih: 06-05-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!