Super Seducer – Supporter’s Edition İndir

0
 

Super Seducer – Supporter’s Edition İndir Türkçe Yama
 

Super Seducer – Supporter’s Edition İndir
 

Super Seducer 2018 indir

Super Seducer, dünyanın en gerçekçi baştan çıkarıcı simülatörüdür. Size günlük senaryolar (bir kafe, ofis, bar) koyar ve pratikte ne olursa olsun, güzel kadınlarla oynadığı görmek için yapmanızı sağlar.

Hareketlerinizi gerçekleştirirken, meşhur baştan çıkarıcı gurusu Richard La Ruina (Maxim, Erkek Sağlığı, BBC, Piers Morgan’da yer alır), yaptığınız her seçim için psikolojiyi inceleyen ve baştan çıkarıcı ustaları ayıran yüzlerce sır herkesten.

Sonuçta, oyunda doğru seçimleri yaparsanız, hayatınızda doğru seçimleri yapacaksınız.

Öyleyse, söyleyecek bir şeyiniz kalmadıysa, arkadaşlık bölgesinde takılıp kalmadıysanız veya hareketinizi ne zaman yapacağınızı bilmiyorsanız, o zaman bu oyun sonsuza dek aşk hayatınızı değiştirecektir.

Kim olduğun, kaç yaşında olduğun ya da neye benzediğin önemli değil – Super Seducer’ı bitirdiğinizde, daha önce ulaşılamaz görünen kadınları çekebilecek ve tutabileceksiniz.

Temel Özellikler:

Civciv Magnet – Denenmiş ve gerçek cazibe “hack” kullanarak bir profesyonel gibi o tatlı rakamlar elde etmek için cazibe.

Baştan Çıkarma Okulu – Ustanın en baştan baştan çıkarıcı sırlarını, Avrupa’nın en ünlü arkadaşlarından Richard La Ruina’yı ve “The Natural: İstediğiniz Kadınlara Nasıl Zahmetsizce Çekilir?” Yazan en çok satan yazarını keşfedin.

Kendi Macera Seçimi – Super Seducer, oyuncuların becerilerini test etmek için on bir saatlik canlı aksiyon, 520 seçenek ve çoklu sonlar içeriyor. Bir kadınla konuşurken çılgın bir düşünceniz varsa, bu oyunda yer almasının iyi bir şansı vardır ve nasıl oynadığını göreceksiniz.

Reddetmenin Ortadan Kaldırılması – Yanlış hamleler yapan oyuncular, yüzünüzde haklı bir şekilde reddedilen bir tokattan, yani gerçek dünyada, sadece işe yarayan hareketlerle birlikte kalacaksınız.

   

Super Seducer – Supporter’s Edition İndir
   

Super Seducer – Supporter’s Edition İndir Full crack İndir
   

Super Seducer – Supporter’s Edition İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
9.990
OYUN BILGILERI 7 ay önce eklendi
Super Seducer – Supporter’s Edition İndir

Tür: Simulasyon Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 9.77 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 08-03-2018

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: Türkçe (Desteklenmiyor), İngilizce, Rusça, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!