Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Tabletop Simulator Scythe DLC

Tabletop Simulator Scythe indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Tabletop Simulator Scythe 2016 – FULL indir

Tabletop Simulator Scythe 2016 – FULL indir, Rpg ve strateji ağırlıklı baş yapıt eğlence ve komedi arayanlara dostluklarınızı pekiştiricek bir oyun arşivi. Multiplayer destekli oyun 1-5 Oyuncular arası oynana bilmekde. Ortalama oyun süreleri  115 dakika ve dahada uzamakda. Oynarken Baktınız işler iyi gitmiyor oyun masası ve bir çok şeyi kırıp dökebiliyorsunuz. Saçma saçma hareketlerde buluna biliyorsunuz yenilgiye hazır değilseniz tam sizlik bir oyun.

Oyunun konusuna Gelicek olursak eğer;

Bu 1920’lerde Europa huzursuzluk zamanıdır. ilk büyük savaştan küller hala kar koyulaştırır. ağır zırhlı mekaniği ile savaşı körükleyen “Factory,” adıyla bilinen kapitalist şehir devleti, birkaç yakın ülkelerin dikkat çeken, kapılarını kapattı.
Scythe, her oyuncu kendi onurunu geri ve Doğu Europa iktidara hizip yol çalışırken düşmüş bir lider temsil eder. Oyuncular, köylüleri kazanç kaynakları biçmek, yeni askerler askere yapılar inşa ve canavarca mekaniği etkinleştirmek, toprakları fethetmek.
Her oyuncu farklı kaynaklardan (kuvvet, zafer noktaları, hareket yetenekleri ve popülerlik), birkaç hizip özgü yetenekleri kendi seçtikleri ve gizli bir amaç ile oyun başlar. Başlangıç ​​pozisyonları özel her hizip en teklik ve oyunun asimetrik doğasına katkıda kalibre edilir.
Scythe oyuncuların kaderi üzerinde neredeyse tam kontrol sağlar. Her oyuncunun bireysel gizli objektif kartı dışında, şans sadece unsurları size savaşta geçici bir destek vermek yeni keşfedilen toprakları ve savaş kartları vatandaşları ile etkileşim gibi oyuncular çekecek karşılaşma kartları. Savaş aynı zamanda seçimler değil, şans ya da rastgelelik ile tahrik edilir.
Scythe hızıyla hareket oyun tutmak ve dönüşler arasındaki arıza süresini azaltmak için bir aerodinamik aksiyon seçim mekanizması (hiçbir mermi veya fazlar) kullanır. doğrudan çatışma bol olsa da, hiçbir oyuncu ortadan kaldırılmasıdır, ne de birimleri öldürülmüş veya imha edilebilir.
Scythe her parçası ona motor binanın bir yönü vardır. Oyuncular, harita üzerinde konumlarını iyileştirmek yapılar inşa, daha verimli hale eylemleri yükseltme karakter yeteneklerini artırmak için yeni askerler askere, işgalci rakipler caydırmak için mekaniği etkinleştirmek ve daha fazla tür ve kaynakların miktarları biçmek için kendi sınırlarını genişletmek. Bu motor-bina yönlerini oyun boyunca momentum ve ilerleme duygusu yaratmak. bir hizip birden çok kez oynarken bile oyuncuların motorunu geliştirmek sırası, her oyunun kendine özgü hissediyorum ekler.

 

 

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR.

ÇIKIŞ TARİHİ: 23 ŞUBAT 2016MINIMUM:
İşletim Sistemi: XP
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Integrated
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Tabletop Simulator Scythe indir BENZER İÇERİKLER
Tabletop Simulator Scythe indir YAPILAN YORUMLAR