Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Tabletop Simulator Zombicide indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Tabletop Simulator Zombicide indir

Tabletop Simulator Zombicide indir Zombi oyunlarında takım arkadaşlarınızla savaşa bileceğiniz üstün bir oyun takımı hem kendi beceri ve düşüncesizce undead ordularını karşı takım gücü – benzersiz yetenekleri ile her! eşsiz ve zekice mekaniğini kullanarak, Zombicide hiçbir oyuncu zombi olarak oynamak zorunda tamamen kooperatif oyun olarak tasarlanmıştır.

biri arasında her oyuncu kontrolleri ve dört (yalnız oyun) hayatta (6 oyuncu için), bir zombi musallat kasabasında sıkışıp genellikle insanlara. Aslında, “Hayatta kalanlar” hızlı ve aracılığıyla zombiler şut “avcılar” olarak değiştirin. Ancak, takım sürekli hayatta kalma ve kesim arasında bir denge sağlamak gerekir zombicide, Tehlike Düzeyi artar devam eder ve enfekte sayılar büyüdükçe için. Herhangi bir yanlış adım felakete dönüşebilir.

Zombicide serin popüler bir arketipsel minyatürler ve çizgi roman esinlenen çevre ile eğlenceli ve kolay bir oyun. Ambiyans sürekli hayatta kalanlar avcılardan için av geçiş tutmak gibi “hayatta kalma korku” “kadar beat’em” arasında dengelenir. Mizah ve kasvet mutlu bir zombi-fest evlenmek.

Tabletop Simulator Zombicide Türkçe yama çalışmamız en kısa sürede başlıcaktır.
TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 05 HAZİRAN 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Tabletop Simulator Zombicide indir BENZER İÇERİKLER
Tabletop Simulator Zombicide indir YAPILAN YORUMLAR
Borsa Döviz Kurları