Tacoma İndir

0
 

Tacoma İndir Türkçe Yama
 

Tacoma İndir
 

Tacoma torrent indir

Tacoom, 2088 senesinde yüksek teknoloji ürünü bir uzay istasyonunda bulunan anlatı serüvensıdır. Görevinize devam eder iken, istasyonun ekibinin nasıl yaşadığı ve çalıştığına dair her ayrıntıyı keşfedeceksiniz, bir esir öyküye eklenen ipuçlarını bulacaksınız Afet karşısında itimat, korku ve kararlılık.

Tacoma’nın merkezinde, teshevesi mürettboyutun ana anlarının 3D kayıtlarını istasyonda yakalayan tesisin dijital gözetim sistemi var. Keşfettiğiniz vakit, bu yakalanan anların yankıları sizi etrafliyor. Vakaları her yönden araştırmak, keşfedilen fazlaca katmanlı hikayeyü tekrardan meydana getirmek için, bu komplike ve içiçe geçmiş sahnelerin fiziksel kısmını geri sarma, ileri sarma ve hareket etme becerisini kullanacaksın.

Tacoma, Gone Home’un yaratıcılarının bir ileri oyunudur ve oyuncuları her zamankinden daha derin anlatıma sürüklerken detaylı, çekici ve kuvvetli öykü anlatımı geleneğini sürdürür.
Genellikler:

Çok Katmanlı Bir Hikaye Tecrübeimi:
Altı mürettboyut uzay istasyonu Tacoma’da yaşıyor ve eş güdümlü çalışıyor, temasler kuruyor, sevgi ve kayıp yaşıyor ve eş güdümlü krizlerle yüzleşiyorlardı. Sadece bu insanlara olanları değil, onları interaktif bir incelemeci olarak rolünüz vasıtasıyla keşfedin. Hikaye, Tacoma’daki hadiselera daldırıp, tamamıyla sesli ve dinamik iletişimli AR sahneleri dizisi vasıtasıyla anlatılıyor.

Çığır açan çok yollu bir Öykü Sistemi:
İstasyonun her alanında, kendi paralel hikayelerindeki parçacıklarını izleyen mürettboyutun dijital temsilleri ile çevriliydiniz, şunlar ayrıştı, yine biraraya geldi ve yine ayrıldı. Çevrenizde dönerken bu sahnelerin kronolojilerini geri sarın, ileri sarın ve hareket ettirin. İletişimli vasıtalar, sıkı bağlamalı anlatıyı her yönden ve her ayrıntıyı keşfetmenizi sağlar.

Derinlemesine İnteraktif Bir Oyun Dünyası:
Tacoma İstasyonunu fiziksel ve dijital olarak keşfedin. Aynı anda, mürettboyutun dijital etkileşim ve şahsi fikirlerinin kapsamlı kayıtlarını araştırırken, manalı nesneler, notlar ve fiziksel yapıtlar bulmak için kapıların ve çekmecelerin kilidini açın. Mürettboyutun Tacoma’daki tecrübesinin her yüzü soruşturmanın bir parçası.

Geleceğin Vizyonu:
2088’de hayat tecrübesini yaşayın. İnsanlığın düşük Yörüngesel yörüngeye ve ötesine genişlemesini tasvir eden varlıklı bir hayali evreni keşfedin. Gone Home ve BioShock 2’nin arkasındaki menfaatli öykü ekibinden yakın ileriki ile ilgili spekülatif bir bakış: Minerva’s Den.

Kompakt Anlatım Oyunu:
Tacoma’nın tamamlanması aşağı yukarı 2-5 saat sürmektedir. Ne kadar derin kazmak ve ne kadar ayrıntı bulmak sana kalmış. Tacoma muhaberesız, bulmaca merkezli olmayan bir oyundur. Hikayenin ve gameworld’ın detayları kendi süratte keşfedeceğiniz için.

   

Tacoma İndir
   

Tacoma İndir Full crack İndir
   

Tacoma İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
1.107
OYUN BILGILERI 10 ay önce eklendi
Tacoma İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, Hayatta Kalma Oyunları

Platform: PC

Boyut: 3.18 GB

Crack: CODEX

Tarih: 03-08-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!