Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Tahira Echoes of the Astral Empire indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Tahira Echoes of the Astral Empire indir

Tahira Echoes of the Astral Empire indir İki kez aynı Battle Fight asla – Tahira hiçbir dolgu kavgalar vardır. Her karşılaşma özellikle hikaye ilerletmek için dizayn edilmiştir. Savaşlar büyük ortamlarda yer alan ve bir kasabanın üç aşamalı savunmadan sıkışıp sivilleri kurtarmak için umutsuz bir mücadeleye kadar, birden fazla aşamaları bulunuyor.
Sadece Mücadele More Than – Sadece çatışmalar arasında, tahira sonraki bir savaştan ilerlemek değil, kendinizi, çevreyi keşfetme dünya hakkında tahira düşüncelerini öğrenme ve sizinle birlikte seyahat insanları tanımaya bulacaksınız.
Gerçek zamanlı Experience yakınlarında – tahira çoğunluğu bir gece boyunca gerçekleşir. Oyun hayatının en zorlu gece boyunca bizim kahraman rehberlik gibi size yakın gerçek zamanlı deneyimi sunmak için tasarlanmıştır.
Renkli Karakterlerin A Rich Oyuncular – Baruti, bir Avestçe Genel İçeriği; Pençe ve Hammer, Avesta için 20 yaşındaki borcunu ödemek için çalışırken bir paralı güç çift; ve Iba, tahira sadık atı.
Yeni Başlayanlar & Uzmanlar için Taktikler – dört zorluk ayarları ile Tahira hikayede sadece ilgi oyunculara hitap arasında acımasız bir meydan okuma ve herkes arıyor görmüş sıra tabanlı taktik gazileri.
Ortadoğu ve Orta Asya esinlenen bir Soundtrack – Featuring aletleri, sesler ve bu bölgeleri seyahat ederken dokular kaydedildi.
TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 1 EYLÜL 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Tahira Echoes of the Astral Empire indir BENZER İÇERİKLER
Tahira Echoes of the Astral Empire indir YAPILAN YORUMLAR