Take On Mars PC İndir – Full

0
  

Take On Mars PC İndir – Full Türkçe Yama
 

Take On Mars PC İndir – Full
  
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Take On Mars PC indir

Kırmızı Gezegenin kayalık arazisini ve kumlu atıklarını keşfedin. Bohemia Interactive’in Take On Mars, insanlığın en heyecan verici girişiminin tam ortasında yer alıyor. Gezici bir operatörün koltuğuna başlayın, Mars’ta ayak basan ilk insan olarak bitirin. Amacınız bilimsel bir cephaneyle Kızıl Gezegenin keşif ve kolonizasyonuna öncülük edecektir.
Temel Özellikler
Uzay Programı Kampanyası Bölüm 1: Robotik Kampanyası
Kızıl Gezegeni, bilim odaklı bir uzay ajansı perspektifinden keşfedin. Gezegenler, araziler ya da sondalar, yüz milyonlarca kilometre uzağında komuta edin ve Mars hakkında önemli bilimsel veriler toplayın. Yeni ekipman edinmek için yeni teknolojileri araştırın.
Uzay Programı Kampanyası Bölüm 2: Manned Misyon Öykü Kampanyası
Mars’a ilk görevli misyonda mürettebat üyelerinden biri olan astronot Mark Willis’in rolünü üstlenin. Mars’ın atmosferinde iniş esnasında işler ters gittiğinde ve Dünya ile olan bağlantı kaybolduğunda, mürettebat eylemde eksik olduğu bildirildi. Ancak bir kurtulan var: siz. Bir makine mühendisi olarak bir geçmişe dayanarak, hayatta kalabilmek için savaşmanız ve eve dönme şansınız için gerekli makineleri inşa etmeniz gerekecek.
Sandbox Hayatta Olan Çok Oyunculu
Arkadaşlarınızı çevrimiçi multiplayerden ayrılma / bırakma konusunda davet edin ve Mars’ta bir insan kolonisinin temellerini oluşturun. Mars topraklarından hammadde çıkarmak için birlikte çalışın, onları gerçek bileşikler haline getirin ve panel yoluyla yaşam alanınızı oluşturmak için 3D Yazıcı kullanın. Bir enerji şebekesi geliştirin, yaşam alanlarına baskı uygulayın, bitkiler yetiştirmek için botanik kullanın ve sizi ve ekibinizi canlı tutmak için çeşitli araç ve makineler kullanın.
Gerçek Hayat Konumları
Victoria, Gale ve Cydonia Crater gibi ünlü yerlerden gelen gerçek uydu verilerini esas alan, geniş, acımasız bir Mars bölgesinden seyahat edin. Aşırı hava ve kum fırtınalarına hazır olun ve Mars’ın güneş olaylarından radyasyona maruz kalmaya dikkat edin. Kızıl Gezegen’in yanı sıra, Take On Mars, Mars ayı Deimos, Dünya yörüngesi, Dünya Ayı (Apollo 17 Ay iniş sitesi), Uluslararası Uzay İstasyonu (tam iç mekan), Dünya Eğitim Merkezi, Dünya Uzay İstasyonu dahil olmak üzere çeşitli ek özel yerler ve gök cisimleri içeriyor. Ve Mars Yard.
Gelişmiş Simülasyon
Farklı yerçekimi kuvvetlerine sahip yerlerde Zero-G dahil olmak üzere hareket deneyim edin. Kameraları, robotik kolları, hatta bireysel dikmelerini ve tekerleklerini sökün; bunların hepsi aracınızın işleyiş biçimini etkiler. Take On Mars’taki her nesne, sistem ve enstrüman doğru otantik bir deneyim sunmak için simüle edilir.
İçerik Oluşturma Araçları ve Modding Desteği
3B Editör’de kendi senaryolarınızı oluşturun ve bunları Buhar Atölyesi’nde paylaşın. Yeni araziler, eklentiler ve toplam modifikasyonlar geliştirmek için Take On Mars’ın güçlü Workbench düzenleme paketine dalın.
Ve dahası
5 eğitim göreviyle Take On Mars oyununu tanıyın. Farklı yerlerde ayarlanmış çeşitli senaryolar oynayın. Oyun içi Mars Ansiklopedisi ile Kızıl Gezegen hakkında ilginç gerçekleri keşfedin

FİX CRACK İNDİR

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Take On Mars PC İndir – Full
 

Take On Mars PC İndir – Full Full crack İndir
       

Take On Mars PC İndir – Full Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

  
1.475
OYUN BILGILERI 8 ay önce eklendi
Take On Mars PC İndir – Full

Tür: Simulasyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 4.87 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 09-02-2017

Kaynak: http://www.torrent-oyunindir.com

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!