Tank Warfare Tunisia 1943 İndir

1
 

Tank Warfare Tunisia 1943 İndir Türkçe Yama
 

Tank Warfare Tunisia 1943 İndir
 

Tank Warfare Tunisia 1943 PC indir

Tank Warfare Tunisia 1943 2017 Gerçekçi organizasyon yapısı ile ABD Ordusu ve Wehrmacht için büyük ölçekli operasyonlar. Kampanya, Almanya, ABD ve İngiltere’de üretilen 50’den fazla ayrıntılı araç sunmaktadır. 400’den fazla kilometrekarelik gerçekçi manzara, topografik haritalar ve fotoğraf ve video malzemelerinden yeniden oluşturuldu.

Geliştirilmiş UI: çeşitli panellerin işlevsel arayüzü, radyal sipariş menüsü ve diğer iyileştirmeler.
Arayüz görünümü ve özelleştirme: görünümün üç değişik biçimi vardır, özelleştirilebilir birim işaretleyicileri (Wehrmacht, NATO, Kızıl Ordu).
Önceden belirlenmiş bir senaryo değil, davranış temelli en iyi strateji seçen yüksek oynatılabilirlik ve gelişmiş AI.
Operasyonel fazda kuvvetlerin ileri yönetimi: takviye stratejileri ve rezervlerin yönetimi.
İstatistikte tutma: Her birimin performansı kaydedilir (öldürür, kayıp, ödül vb.). Her savaştan sonra, savaş istatistiklerinden sonra, telemetri kadar kuvvet ve araç hasarları ve durumları gösterilir.
Battlefield simülasyonu: gerçekçi görme cihazları, duman perdeleri ve parlama, olukların oluşturulması, patlama kraterleri. Daha önceki savaşların kalıntıları, operasyonun sonuna kadar savaş alanında kalır.
Gerçekçi asker davranışı: Her asker, davranış seviyelerini, dayanıklılıklarını ve morallerini değiştirerek davranışlarını ve etkinliklerini etkileyen çeşitli temel parametrelere sahiptir.
Ayrıntılı silah modelleme ve gerçekçi balistik: mermiler ve mermiler balistik yörüngeleri izler, rüzgar, sıcaklık ve diğer parametreleri hesaba katar.
Gelişmiş zırh penetrasyonu: olasılıkçı yöntemlerin basitleştirilmediği balistik histogramlara dayalı modelleme, ikincil parçalanma alanlarının oluşturulması, alan uzayındaki şekil değişikliği, parçacıklar ve zırh karakteristikleri, zırh kalınlığı ve hasar koşulları gibi birçok parametreyi dikkate alır.
Kompleks araç hasar sistemi: motor, süspansiyon, nişangahlar, silahlar ve hedefleme mekanizmaları ayrı ayrı hasar görebilir ve bu da dövüş yeteneklerini etkiler.
İmha edilebilir çevre: Peyzaj yüzeylerinden ve binalardan araçlara ve düşmana savunma tesislerine kadar neredeyse her şey havaya uçurulabilir ve yok edilebilir.
Değişik sigorta ayarları ve kabuk tiplerine sahip olan harita dışındaki topçuların ileri kontrolü.
Oluşum ve hareket modları: çizgiler ve sütunlar, yol ve gizli yollarla hareket, tankların arkasındaki piyade, gecikme, yangın söndürme alanları vb.
Otomatik duman döşeme ekranı: Birimler düşman tespit edildiğinde duman ekranları kurar.
Günün saatinin dinamik değişimi, ışık kaynakları ve hava etkileri, savaşın seyrini, görünürlüğünü ve alanın geçilebilirliğini etkiler.

Ayrıca, interaktif ansiklopedi içerisindeki her birimle ilgili ayrıntılı bilgileri görüntüleyebilir ve interaktif bir öğretici oyunun birçok yönünü açıklayacaktır.

   

Tank Warfare Tunisia 1943 İndir
   

Tank Warfare Tunisia 1943 İndir Full crack İndir
   

Tank Warfare Tunisia 1943 İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
2.024
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
Tank Warfare Tunisia 1943 İndir

Tür: Simulasyon Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2.94 GB

Crack: RELOADED

Tarih: Çıkış Tarihi: 1 May 2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!