Tanks vs Aliens İndir

0
  

Tanks vs Aliens İndir Türkçe Yama
 

Tanks vs Aliens İndir
  
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Tanks vs Aliens 2017 PC İndir indir

Tanks vs Aliens 2017 pc Uzaylı tankların orduları sokaklara sızmış, gittikleri her yere kaos ve terör yaymaya başlamıştır. Sen insanlığı kurtarabilen tek kişi sensin! Yepyeni bir gerçek zamanlı strateji ve taban savunma oyunu fütüristik tank savaşları dünyasını keşfedin.

Özellikler:
* Tam 30 beyin-büküm seviyesi
* En iyi sonuca ulaşmak için çeşitli stratejilerden yararlanın
* 7 oyun modu keşfedin
* 8 farklı tank sınıfının kilidini açma
* Düşman tanklarını ve üslerini yok et, krediyi toplamak
* Tanklarınızı yükseltin

Yıl 2152’dir. Proxy savaşlarının zamanı, pilotlar tarafından uzaktan kontrol edilen özerk tanklar ve robotlar, nihayetinde ülkeler adına birbirleriyle savaştı.

İnsanlık, Binyıl Barış Anlaşması’nın (MPP) yıldönümünü kutluyor: savaşları yasaklayan ülkeler arasında imzalanan özel bir anlaşma. Dünya, şirketler tarafından yenilik ve araştırmanın kanayan kenarı üzerinde yönetilmektedir.

Askeri robot araç ve tanklar hangarlarına geri gönderildi ve en güçlü teknoloji şirketi olan RobX tarafından korunuyor ve askeri araç yapımı lideri. Bununla birlikte, MPP’ye göre, RobX, makinelerin bakımından hala sorumludur.

Aniden bir asteroid saldırısı gezegene çarptı. Bir hafta sonra, bilinmeyen bir organik madde ile kaplı olan tanklar ve makineler, şehirlere ve köylere saldırarak kontrolden çıktı. Şirket, krizin üstesinden gelmek için uluslararası komite tarafından görevlendirildiğinden, şimdi insanlığın tek umudunu RobX’tir.

Geride kalan birkaç tank pilotu, geçmiş savaşların tecrübeli ve deneyimli bir askeri olan ve Talia Stone’a (RobX’in büyüleyici CEO’su) krizin üstesinden gelen RobX tanklarını kullanarak bakmak için şirketin hizmetine atanan bir askersiniz. kontrol.

Mutars’ı yok edin (medya tarafından nasıl adlandırıldıklarını), kasabaları ve şehirleri serbest bırakın ve yapay zekayı K.O.R.B.’yi kullanın. Hangi tür organizmaların RobX robot tanklarını devraldıklarını ve kimin gizemli olduğunu öğrenmek için bunların hepsinin arkasında sakıncalı bir yaratıktır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Tanks vs Aliens İndir
 

Tanks vs Aliens İndir Full crack İndir
       

Tanks vs Aliens İndir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

  
114
OYUN BILGILERI 5 ay önce eklendi
Tanks vs Aliens İndir

Tür: Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 700.97 MB

Crack: PLAZA

Tarih: 30-05-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!