Teria PC İndir – Full

0
 

Teria PC İndir – Full Türkçe Yama
 

Teria PC İndir – Full
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Teria PC Steam indir

Teria Episode 1 Dünya’ya dönerken, Görev Kontrol Merkezi, Teria Episode 1 Vertex takımyıldızı içerisinde bir gezegen olan Teria’daki uzak bir yerleşimden bir tehlike sinyali alır. Teria, ilkel bir toprağa ve az miktarda suya sahip kayalık bir gezegendir.
Süper güçlü yapılar oluşturmak için kullanılan nadir bir metal olan Kretium’un muazzam rezervleri haricinde, Teria hakkında özellikle belirgin olan hiçbir şey yok. Bir malzeme olarak, Kretium, altın ve platin kombinasyonundan daha değerlidir.
Yerleşimciler, orada bir koloni kurdu ve satış için Kretium madenciliği yapıyor. Kretium karşılığında yerleşimciler hayatlarını sürdürebilmek için gerekli mal ve makineleri satın aldılar. Teria yıldız karayollarından çok uzakta bulunuyor, bu nedenle gezegenin ziyaretçileri için alışılmadık bir durum.
Bununla birlikte, 17 Haziran 2143 tarihinde, Merkezi Uzay Ajansı’nın kriz merkezi, Teria’dan bir sıkıntı sinyali aldı ve daha sonra Alex’e gönderildi.
Alex o zamanlar Teria’dan uzak olmayan özel bir dedektiftir. Uzay gemisi gezegende inişini tamamladığında saldırıya uğradı ve sonuçta bilinmeyen saldırganlar tarafından yok edildi. Hayatta kalmak için Alex gerçeği öğrenmeli …

Oyun:
Sen Alexsin. Adım adım, istasyon robotunun (önce bulmanız gereken) talimatları ile, Morphs’in Teria’sını temizlemelisiniz (zombie köpekler gibi görünmek için tasarlanmış biyolojik robotlar).
Yabancılarla yüz yüze görüşeceksiniz ve bu bilinmeyen gezegenin neden böyle kanlı olayların merkez üssü haline geldiğini öğreneceksiniz.
Teria’da, farklı durumlar için çeşitli silahlar, tedavi için tıbbi kitler, koruyucu alan jeneratörleri ve hayatta kalabilmek için ihtiyaç duyacağınız başka birçok cihaz da dahil olmak üzere ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız. Bu kalemlerin hepsini kendi hayatta kalmanızı sağlamak için ustaca kullanmak ve sonuç olarak Teria yerleşimcilerini kurtarmak zorunda kalacaksınız.

Bültenleri:
Oyun, Episode Bölümüyle yayınlanan bir dizi olarak tasarlandı. Güncel sürüm, “Kurtuluşun Başlangıcı” başlıklı 1. Bölüm içeriyor. Oyunu şimdi satın alan kullanıcılar yeni bölümleri ücretsiz alacak.
Episode 2, “Spaceport” un piyasaya sürülmesi Mart 2017’de bekleniyor.

Çıkış Tarihi: 17 Ocak 2017

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Teria PC İndir – Full
 

Teria PC İndir – Full Full crack İndir
       

Teria PC İndir – Full Oyun Hakkında YORUM ve Düşüncelerinizi Bizimle PAYLAŞIN

  
243
OYUN BILGILERI 6 ay önce eklendi
Teria PC İndir – Full

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 499.41 MB

Crack: DOGE

Tarih: 06-03-2017

Kaynak: https://www.torrent-oyunindir.com/

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
  • Teria Bölüm 1 İçermekde. Ana Oyun Dahil. İleleyen Günlende Çıkıcak Bölümleri Eklenicektir. İyi Oyunlar.

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!