TerraTech

2
   

TerraTech Türkçe Yama
 

TerraTech - Full PC Türkçe
   

Oyun henüz erken erişim evresinde ve beta sürecine yeni geçiş yaptı. Oyunda bütün araçlar hasar aldıkça üzerindeki blokları kaybetmeye başlıyor ve etrafa saçılan parçaları kendi aracımıza ekleyebiliyoruz. Bu şekilde aracımızı genişletmeye ve güçlendirmeye devam ederken diğer yandan da yeni araçlar ve üs inşa edip yerleşik hayata geçmemiz gerekiyor. AI Module bloğu, eklediğiniz araca ya da yerleşik yapıya bilgisayar kontrolü ekliyor. Bu sayede siz araçta değilken aracınız otomatik materyal toplamaya gidebiliyor ya da takip etmesini ayarladığınızda savaşlarda size destek olmaya peşinizden gelebiyor. Bu modülü yerleşik yapıya eklediğinizde yapı üzerindeki silahlar yaklaşan düşmanlara saldırıyor. Böylece oyunun stratejik öğeler barındırdığını da görmüş olduk.
Oyunda ara ara beliren sarı hedef göstergeleri sizi daha önce hiç karşılaşmadığınız bloklara yönlendirirken şuanki sürümde bulunan istila özelliği sayesinde 60 saniyelik geri sayımın ardından rasgele seçilen bir boss’un oluşup sizi hedef almasına neden oluyor. (Bu 60 saniyelik geri sayım bazen yarım saatte bir bazense 3-5 dakikada bir başlayabiliyor. Neyin sayacı tetiklediğini çözdüğümde yazıya eklerim.) Boss, kırmızı hedef göstergesi ile ekranınızda ve radarınızda siz onu yokedene kadar duruyor. Hatta çoğu zaman size gelmeye çalışırken ağaçlara ve madenlere takılıp kalabiliyor. Bu da size boss ile sonradan yüzleşme imkanı sağlamış oluyor. Oyun dünyasındaki düşmanların ne kadar gelişkin olacağı kullanmakta olduğunuz araca göre şekilleniyor. Bu yüzden büyük araçlar kullanmak yerine, bolca materyal toplayıp yerleşik yapılanızı güçlendirmeniz size daha uzun bir oyun süresi sağlayacaktır.
Oyun üzerinden twitter hesabınızla bağlantı kurarak oluşturduğunuz araç tasarımlarını, ekran görüntülerini ve düşüncelerinizi paylaşmanız mümkün. Aynı şekilde oyun, diğer oyuncuların tasarımlarını da twitter aracılığıyla bulup size katalog olarak sunabiliyor. Beğendiğiniz tasarımları seçip oyun içerisinde deneyebiliyorsunuz.
Fabricator, Refinery gibi blokları etraftan topladığımız madenleri işlemekte ve yeni bloklara çevirmekte kullanıyoruz. Bu iş için gereken tarifleri oyunun steam forumlarından ve wiki sayfalarından kontrol etmenizde yarar var. Solar enerji paneli ve büyük jeneratör gibi yapılar sadece yere sabitlendiğinde çalıştığından aracınıza eklediğiniz enerji kalkanlarına ayıracağınız pilleri üssünüzden şarj etmeniz gerekiyor.

ÖNEMLİ NOT: Oyunun son sürümü şuan için sadece 64 bit destekliyor.

TerraTech oyunu şuan erken erişimdedir.Yani oyun daha çıkmamıştır, oyun firmaları oyunu geliştirirken oyuncular tarafından fikir alarak geliştirmek ve hatalarını bulmak için oyunu erken erişime çıkarır.İndireceğiniz oyun geliştirme aşamasında olup sürekli yeni özellikler eklenip hataları düzeltilmektedir..

 

TerraTech
 

TerraTech Full crack İndir
         

TerraTech Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

TerraTech - Full PC Türkçe
 
11.998
OYUN BILGILERI 9 ay önce eklendi
TerraTech

Tür: Aksiyon Oyunları, Strateji Oyunları, Erken Erişim Oyunları

Platform: PC

Boyut: 157.35 MB

Crack: v0.4.7

Tarih: 6 Şubat 2015

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

BENZER OYUNLAR
Call of Duty WWII İndir
107.136 bakılma
Far Cry 5 İndir
31.785 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
  • Ismail Akbulut

    ismail akbulut

  • KaanAslan

    32 bit mi

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!