Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

That Dragon Cancer indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

That Dragon Cancer pc indir

That Dragon Cancer torrent indir, 2016 macera oyunları bilgisayar bu kadar burada bu yol boyunca aracılığıyla oğlumuz Joel, hatırlamak için nereye. Biz onun kim olduğunu göstermek istiyorum, ve hayatı bize nasıl değiştiğini. Bir süre birlikte burada yürüyebilir misin nedir?”

Oğluna bir video oyunu geliştirici aşk mektubu; sürükleyici bir anlatım odaklı deneyim Joel Green anmak ve onun hikayesi üzerinden, temsil ettiği birçok onur. O Ejder, Kanser kansere karşı Joel 4 yıllık mücadele şiirsel ve eğlenceli interaktif anlatıyor.

Etkileşimi ve tıkla noktası birinci şahıs ve üçüncü kişi bakış açısıyla ve bir karışımını kullanarak, bu iki saatlik anlatı deneyimi konuşulan kelime yavaşlatmak ve ev videoları alınan ses featuring derin kişisel anı kendilerini batırmak için oyuncu davet şiir ve bizim Kickstarter destekçileri 200 yılı aşkın sevdiklerinize oyun haraç ile birlikte inanç, umut, umutsuzluk, çaresizlik ve sevgi, temaları.

Eğer ölüm karşısında umudu bulabilir miyim?

Not: Çalma için teşekkür Malika Zouhali-Worrall ve David Osit tarafından üretilen ve yönetmenliğini bağımsız bir projedir. Esrarlı takımın geri kalanı ile birlikte Yeşil aile film üretmek değildi, ama onlar filmin konular olmaktan çok onur duyuyoruz.

  • OS: Windows 7 or higher
  • Processor: 1.80GHz dual core processor
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: Video card with 512MB of VRAM
  • Storage: 5 GB available space
  • Sound Card: Yes (Headphones highly recommended)

 

That Dragon Cancer indir BENZER İÇERİKLER
That Dragon Cancer indir YAPILAN YORUMLAR