Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Admin PC İndir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

The Admin PC İndir – Full

The Admin PC İndir – Full Uzak bir gelecekte, insan medeniyetlerinin merkezine uzak bir gezegende terk edilmiş gizli bir araştırma tesisi işleten gizemli bir sibranın söylentileri var. Gizemli menşei Star System Hükümetlerini, The Cyberspace’nin The Admin adlı gerçeğini araştırmaya ve içindeki tüm araştırmalara dayanarak tesisi geri çekmeye davet ediyor. Ancak Hükümetlerin pek azı biliniyor, çünkü biz, insanlar, bu gizemli siborgla ilgilenen tek varlık değiliz. The Admin olarak oynayın, araştırma tesisini savunmaya çalışan cyborg silahı ve kılıcı geri kazanmaya çalışan insanlardan ve diğer varlıklardan onu yok etmeye çalışın.

==========================================================
YÖNETİCİNİN GAMEPLAY
==========================================================
Bu oyun, bir cyborg The Admin olarak oynadığınız tek bir oyuncu 3. kişi eylem macera oyunu. Tesisde kalan tek şey olarak, tesisin çalışmaya devam etmesi ve görevini tehdit eden herhangi bir şeyden koruması gerekiyor. 2 silahınız var, bir tabanca ve kılıç ve düşmana karşı savaşta kullanılabilecek bazı yetenekler var. Yolculuğunuz devam ederken, bu silahlar ve beceriler daha güçlü düşmanları yenmenizde iyileştirilebilir ve gelişebilir.

============
ÖZELLİKLER
============

ÖZELLİKLER
Yönetici’de üç farklı düşman türü vardır: Yaban Hayatı Canlıları, Güneş Sistemi Hükümetinin Spec Ops ve Xenotroops. Her biri, onları yenmek için benzersiz bir görünüm ve farklı strateji ile 5 çeşit varyasyona sahiptir.

• Vahşi Yaşam Yaratıkları

Bunlar, gizli araştırma tesisinin bulunduğu gezegende yaşayan tehlikeli, vahşi hayat yaratıkları. Bu canlıların boyutu, can sıkıcı küçük kurtçuklardan dev apeks kurbağasına kadar değişir. Ve her birinin avını almanın farklı yolu vardır. Spinger tükürme asidi veya basraptor avını şarj etmek gibi.

• SSG Spec Ops

Bu çağda, insan uygarlığı Yıldız Sistemleri Hükümetleri uyarınca düzinelerce güneş sistemine yayılmıştır. Yine yüzü aşkın gezegeni ziyaret ettikten sonra, insanlık başka bir istihbarat yaşam formuyla hiç karşılaşmamıştı. Bu düzinelerce güneş sistemini güvende tutmak için, SSG çok güvenilir bir orduya sahipti. Ve korsanlar ve bölücüler tarafından en çok korkulan şey, üyelerin hepsinin çok iyi eğitilmiş askerleri olan SSG Spec Ops’idir. Aralarında genetik olarak geliştirilmiş süper askerler bile var.

• Xenotroops

İnsanlık medeniyetlerinin ulaşamayacağı kadar sütlü bir şekilde, insanlıktan daha büyük ve daha ileri medeniyetler var. Bu yabancı medeniyetlerin çoğu büyük bir ittifak olarak birleşti ve sayısız güneş sistemine yayılmış durumda. Bunlardan bir tanesi, ittifakı tehdit eden her şeyi yok etmek için hazırlanmış çok ileri silahlarla donatılmış, uzay gezen bir ırk olan Xenotroops’dur.

KARAKTERİ GELİŞTİRMEK İÇİN ÇOK YOLLU YOL
Yönetici’yi ve tüm eserlerini yok etmeye hazır olan büyüyen tehditler nedeniyle hayatta kalmak için daha ölümcül silahlara ve becerilere ihtiyaç duyacaksınız. Silah ve kılıç, daha ölümcül fiziksel veya enerji silahı türevi haline gelmek üzere yükseltilebilir. Bu enerji veya fiziksel tip, belirli düşman türlerine karşı daha avantajlı olacaktır.
Tıpkı silahlar gibi, beceriler de yükseltilebilir ve gelişebilir. Yönetici içindeki becerilerin her biri belirli bir noktaya geldiğinde mevcut 2 şubeden birine dönüşebilir. Her dalın diğerinden farklı bir fonksiyonu ve özellikleri olacaktır.

  • OS: Windows 7
  • Processor: intel G640 / AMD A6-6400 or equivalent
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: NVidia Geforce GT530 / AMD HD 5570 or equivalent
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 4 GB available space

 

The Admin PC İndir – Full BENZER İÇERİKLER
The Admin PC İndir – Full YAPILAN YORUMLAR