Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Age of Decadence indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

The Age of Decadence pc full indir

The Age of Decadence pc indir

The Age of Decadence torrent oyun indir

Decadence Yaş Roma İmparatorluğu’nun çöküşünden esinlenerek düşük büyü, post-apokaliptik fantezi dünyasında geçen bir izometrik, sıra tabanlı, tek oyunculu rol yapma oyunudur. Oyun ayrıntılı beceri tabanlı karakter sistemi, görevler, seçimler ve sonuçları, ve kapsamlı diyalog ağaçları işlemek için birden fazla beceri tabanlı yolları bulunmaktadır.

Geleneksel olarak, birçok fantezi RPG şeyler öldürme zindan açılıyor ve bir kahraman olmanın üzeresiniz. Şimdi, akılsız eğlenceli ve dilek yerine getirilmesi ile yanlış bir şey yok, ama biz burada farklı bir yemek hizmet vermektedir. Değerlendirme birinden teklif:

Sizi zorlayan bir Hardcore, ağır metal roleplaying deneyim istiyorsanız “Eh, bu bilet. Aksi takdirde, bir seferde alın. Oyun ahlak eksikliğine ve acımasız sistemlerde de, kısır olduğunu. Bir hikayenin kahramanı olmak istiyorsanız, koşmak ve arkana bakma. Eğer Julii of Attia olabilir veya bir güç oyuncu olmak istiyorsanız, bu sizin RPG. ”

Oyunun odak noktası öldürme canavarlar değil, daha ziyade hayatta kalmaya çalışan, dost insanlar ve hizipler ile ilgili – ve kendiniz için bir isim yapmak – kolay yapılır daha söyledi. Doğal olarak, tüm bu entrikacı, komplo ve bıçaklamalarını karşılamak için, biz oyun yoluyla alabilir farklı yolları araştırıyor birden çözümlerden seçimler oyuncu bol verir. Siz (ve eylemler) arkadaşlarınız ve düşman kim belirleyecektir. Varsayılan iyi ve kötü adamlar vardır.

Özellikler

Dagger ve Kritik Strike arasında değişen 23 beceri, gizleyin ve İkna Simya ve Lore için.
Standart saldırılar, bu tür kasırga ve impale ve farklı vücut parçaları yönelik saldırılar gibi özel saldırılar esnek bir set içeren taktik savaş sistemi.
8 silah türleri: hançer, kılıç, balta, çekiç, mızrak, yay, yayını, atma silahlar, bireysel özellikleri ile her.
Sigara savaş macera kararlar ve iyi gelişmiş diplomatik yolu.
100 maceralar içinde, 20 yerlere götürecek: kasabalar, karakollar, arkeolojik kazılar, Güç yerleri, yeraltı tesisleri ve tapınaklar mühürledi.
Her durum beceri, itibar ve bağlantıları dayalı, bunu işleme birden fazla yol vardır.
Eylemler yedi farklı oyun sonları içine şekillendirebilir zengin tarihi ve belirsiz geleceği ile ilginç bir dünya.
Detaylı işçiliği ve simya sistemleri: Farklı özelliklere sahip kendi silah sahte farklı iksir, Rumların yangın ve siyah toz deneyi demlemek.
Silah ve zırh verilirse, araçlar, matara ve savaş öncesi emanetler arasında değişen öğeler Yüzlerce.

The Age of Decadence indir BENZER İÇERİKLER
The Age of Decadence indir YAPILAN YORUMLAR