Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
The Banner Saga 2 pc games

The Banner Saga 2 indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

The Banner Saga 2 torrent indir

Banner Saga 2. devam ediyor. İlk oyunda yapılan seçimler kim karakterimiz hayatta ve kim bu heyecan verici neticeye öldüğü gerçeği etkileyecektir. dünya senin etrafında umut kalıntıları sadece bir kalesi çökmeye devam ediyor, ama güçlü bir liderlik, sert fedakarlıklar, yeni kahramanlar etkileyen orada gerektirecektir alma ve gibi, savaşta her zaman ses strateji olarak.

OYUN ÖZELLİKLERİ
• epik Viking destan devam ediyor – güzel 2D elle çizilmiş mücadele dizileri ve animasyonlar daha bir kez daha Grammy ödüllü besteci Austin Wintory bir andıran puanı eşliğinde özel efektler, ile geliştirilmiştir
• Anlatınızı sürücü devam ediyor Oyuncu seçimi – hikayen bu birinde yapmak zorunda ilk oyun yanı sıra sert seçimler yapılan seçimlere göre devam eder.
• Yeni Karakterler ve Yeni yarışı – yeni karakterler ve yeni bir ırk, At Born ile etkileşim için epik yolculuk devam ediyor.
• sonuçları ile Geliştirilmiş Stratejik mücadele – gelişmiş, daha stratejik savaş kurulları hala savaş bitti süre sonra kafanızda ağır tartmak mücadele ve karakter kalıcı kaybını artırır.
bina ve geniş peyzaj kendi yaşam ama bütün bir medeniyetin hayatta değil sadece kritik seyahat gibi karavan yönetmedeki rolü – • yolculuk savaş kadar önemlidir.

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 19 Nisan 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com
MINIMUM:
İşletim Sistemi: Windows XP SP3
Bellek: 2 GB RAM
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
ÖNERILEN:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1
Bellek: 4 GB RAM
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

The Banner Saga 2 indir BENZER İÇERİKLER
The Banner Saga 2 indir YAPILAN YORUMLAR