Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Bug Butcher indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

The Bug Butcher indir

The Bug Butcher indirThe Bug Butcher yukarıdan gelen bir aksiyon dolu 2D yan kaydırma ateş em up oyunu.
Uzayda makineli tüfekli Özetle, haşere kontrol Yani.
Çekirdek mekaniği dikey çekim klasik arcade shooter “Super Pang” eski bağları tutun, fakat günümüz katlanmış. Sen Harry, böcek decimating için bir püf noktası vardır bir küstah ve inatçı yok edici vardır.

Harry’nin şu anki atama gezegen Zoit üzerinde musallat fütüristik bir araştırma tesisine götürür. Bilim adamlarının hayatta kalan ve azalan sayı onun kesim becerileri onu kullandı. Harry’nin misyonu: binasının dekontaminasyon tamamlanıncaya kadar hayatının gibi istif sikke buna bağlı, hayatta ve ne pahasına olursa olsun bilim adamları korumak. Onlar kauçuk kaplı bilim / bilim adamı için özel bir düşkünlüğüm var örümcekler dikkat edin. Açılış sonra, roketler, lazerler patlatma ve bir şey değil, insan yukarıya doğru aydınlatma güç wielding tesisi yoluyla odadan odaya hareket edecek.
Yırtıcı sürüleri ve her boyutta hataların vahşi dalgaları onun arayışı Harry yardım etmek silah ve sağlık pick-up seni öldürmeye çalışacaktır, ama neyse ki orada olacak. Fierce refleksleri yaşam için zorunlu olduğu, ancak Harry’nin acımasız güç-up bağırsaklar savurdular ve larva ağlamaya yapacak! Eğer mizah, mükemmel platforming, tuhaf sevimli sanat, kabus patronlar ve gerçek kişiliği ile oyun seviyorsanız o zaman Bug Kasap fantezi uygun olacaktır.

The Bug Butcher indir YAPILAN YORUMLAR
Borsa Döviz Kurları