The Council 2018 İndir – Full

0
 

The Council 2018 İndir – Full Türkçe Yama
 

The Council 2018 İndir – Full
 

The Council 2018 indir

Konsey, 1793’te, gizemli Lord Mortimer tarafından İngiltere’nin kıyılarından özel bir adaya davet edilmesinin ardından gizli toplum üyesi Louis de Richet’in rolünü üstlenen oyuncularla başlıyor. Ona katılmak Napolyon Bonaparte ve yeni kurulan Amerika Birleşik Devletleri Başkanı George Washington’un da aralarında bulunduğu çok sayıda yüksek profilli misafir. Bu özel resepsiyonun tuhaf doğası, sadece prestijli konukların ötesine geçiyor: -Richet’in kendi annesi son zamanlarda adada kayboldu, renkli dökümün her birinin kendi gizli gündemleri var gibi görünüyor.

Tür için yeni bir dönümde, Konsey’in oynanışının çekirdeği, benzersiz Sosyal Etkisi sistemini kullanarak karakter karşılaşmalarında manipülasyon ve manevra yapmaktan ibarettir. Karşılaşmalar sırasında, beceriler ve sınırlı kaynaklar üstünlük kazanmak ve istenen sonucu elde etmek için kullanılabilir. Oyuncular, her bir karakterin psikolojik kırılganlıkları ve dokunulmazlıkları hakkında bilgi sahibi olmaları ve önceden keşif ve inceleme sırasında yaptıkları hazırlıkları nedeniyle ödüllendirileceklerdir. Bir karşılaşma başarısız olursa ‘oyun bitti’ anlamına gelmez ve hiçbir işlem geri alınamaz. Sonuçlar kalıcıdır ve oyuncunun macerasının geri kalanına yardımcı olan ya da engelleyen kalıcı fiziksel şekil bozukluklarına ya da zihinsel özelliklere yol açabilir.

Richet’in çok sayıda yeteneği maceraya seçtiğiniz yaklaşımla uyumlu olacak şekilde geliştirilebilir. Diplomasi ile ilgili sorunları çözün, tarihsel ve bilimsel bilginizi genişletmek için okültizme dalın ya da dedektifle oynayın ve başkalarının algılamadığını görün. Becerileriniz, diğer konuklarla yaptığınız konuşmaların ötesine uzanan kullanımlara sahip olacak. Oyuncular, kullanacakları ve yatırım yapabilecekleri 15 farklı yetenekle, Konsey’in gizemlerini, yöntemlerine bağlı olarak çok çeşitli sonuçlarıyla nasıl gördüklerini ortaya çıkarmakta özgürdürler. Sonuçlar, Louis de Richet’in, etrafındakilerin hayatını sonsuza dek değiştirecek ve bildiğimiz şekliyle şekillendirecek.

   

The Council 2018 İndir – Full
   

The Council 2018 İndir – Full Full crack İndir
   

The Council 2018 İndir – Full MultiPlayer Yaması İndir
 
9.773
OYUN BILGILERI 6 ay önce eklendi
The Council 2018 İndir – Full

Tür: Macera Oyunları, Korku Oyunları, RPG Oyunları

Platform: PC

Boyut: 5.51 GB

Crack: CODEX

Tarih: 15-03-2018

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: Türkçe (Desteklenmiyor), İngilizce, Rusça, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!