The Crows Eye İndir

0
  

The Crows Eye İndir Türkçe Yama
 

The Crows Eye İndir
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

The Crows Eye İndir

The Crows Eye İndir The Crow’s Eye, psikolojik terörün zemininde bulunmak üzere terk edilmiş Crowswood Üniversitesi’nde, bir zamanlar tanınmış bir tıp üniversitesinde sıkışıp kalmış genç bir adamı kontrol ettiğiniz birinci kişi bir maceradır. Karmaşık öykü, yirmi yıl önce bir dizi gizemli kaybolma olayına karışan polis memurlarının ve profesörlerin deneyimlerini anlatan belgeler, kayıtlar ve radyo yoluyla anlatılıyor. Kaçmak için, karanlık gerçeklerle olan ilişkisini araştırmak zorunda kalacak ve orada bulunduğu kaltak olduğu muayeneleri deşifre edecek. Yol boyunca Crowswood’da kalması için birden fazla sebep bulacak.
Öykü
Yıl: 1947
Crowswood’un prestijli Tıp Üniversitesi’ndeki dört öğrencinin ortadan kaybolması, yetkilileri yetkilileri çevreleyen alanı araştırmak için kapılarını kapatmaya zorladı.
Yakındaki bölgelerde yaşayan ilgili vatandaşlar tarafından çağrıda bulunuldu ve davayı çözmek için birkaç polis birimi görevlendirildi. Durumda herhangi bir ara verilmeksizin, günler geçiyor ve daha fazla insan kayboluyor – yalnızca öğrencileri değil, polis memurları ve kurumdaki profesörler iz bırakmadan yok oluyor. Yetkili makamlar ve müdür, günler içinde sınırsız olarak üniversiteyi kapatmaya karar verir ve dava kapanır, bir daha asla konuşulmaz.

Yıl: 1966
Crowswood Üniversitesi’nde genç bir adam kafası karıştı ve burada bir denemenin parçası olarak getirildiğini keşfetti. Amacına ulaşabilmek için çözmek ve üstesinden gelmek zorunda bırakılacak muammaları, bulmaca ve engellerle dolu kirli ve kasvetli yerden kaçmayı düşünüyor. Bununla birlikte, meraklısı, ürkütücü bir bilim adamının manipülasyonuyla birleşince, kaybolmaların arkasındaki gerçeği ve bu deneyde oynadığı rolü keşfetme ihtiyacını hissedecektir.
Özellikler
Soruşturma ve psikolojik terörün birinci şahsında sergilenmekte olan çeşitli unutulmaz ortamları keşfedin.
Bulmacalarınızı çözmek ve dokuz farklı seviye ile karşılaşacağınız engellerin üstesinden gelmek için fikirlerinizi ve çevreyle dağılmış gördüğünüz öğeleri kullanın.
Kayıtlar, belgeler ve radyo yoluyla anlatılan yoğun bir hikayeyi araştırın ve Crowswood’da yaşananın gizemini birlikte parçalayın ve neden orada olduğunuzu.
Sizi her zaman batırmaya devam edecek unutulmayan orijinal bir müziğin keyfini çıkarın

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

The Crows Eye İndir
 

The Crows Eye İndir Full crack İndir
       

The Crows Eye İndir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

  
1.061
OYUN BILGILERI 6 ay önce eklendi
The Crows Eye İndir

Tür: Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1,2 gb

Crack: codex

Tarih: 21-03-2017

Kaynak: https://www.torrent-oyunindir.com/

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!