Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Crows Eye İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

The Crows Eye İndir

The Crows Eye İndir The Crow’s Eye, psikolojik terörün zemininde bulunmak üzere terk edilmiş Crowswood Üniversitesi’nde, bir zamanlar tanınmış bir tıp üniversitesinde sıkışıp kalmış genç bir adamı kontrol ettiğiniz birinci kişi bir maceradır. Karmaşık öykü, yirmi yıl önce bir dizi gizemli kaybolma olayına karışan polis memurlarının ve profesörlerin deneyimlerini anlatan belgeler, kayıtlar ve radyo yoluyla anlatılıyor. Kaçmak için, karanlık gerçeklerle olan ilişkisini araştırmak zorunda kalacak ve orada bulunduğu kaltak olduğu muayeneleri deşifre edecek. Yol boyunca Crowswood’da kalması için birden fazla sebep bulacak.
Öykü
Yıl: 1947
Crowswood’un prestijli Tıp Üniversitesi’ndeki dört öğrencinin ortadan kaybolması, yetkilileri yetkilileri çevreleyen alanı araştırmak için kapılarını kapatmaya zorladı.
Yakındaki bölgelerde yaşayan ilgili vatandaşlar tarafından çağrıda bulunuldu ve davayı çözmek için birkaç polis birimi görevlendirildi. Durumda herhangi bir ara verilmeksizin, günler geçiyor ve daha fazla insan kayboluyor – yalnızca öğrencileri değil, polis memurları ve kurumdaki profesörler iz bırakmadan yok oluyor. Yetkili makamlar ve müdür, günler içinde sınırsız olarak üniversiteyi kapatmaya karar verir ve dava kapanır, bir daha asla konuşulmaz.

Yıl: 1966
Crowswood Üniversitesi’nde genç bir adam kafası karıştı ve burada bir denemenin parçası olarak getirildiğini keşfetti. Amacına ulaşabilmek için çözmek ve üstesinden gelmek zorunda bırakılacak muammaları, bulmaca ve engellerle dolu kirli ve kasvetli yerden kaçmayı düşünüyor. Bununla birlikte, meraklısı, ürkütücü bir bilim adamının manipülasyonuyla birleşince, kaybolmaların arkasındaki gerçeği ve bu deneyde oynadığı rolü keşfetme ihtiyacını hissedecektir.
Özellikler
Soruşturma ve psikolojik terörün birinci şahsında sergilenmekte olan çeşitli unutulmaz ortamları keşfedin.
Bulmacalarınızı çözmek ve dokuz farklı seviye ile karşılaşacağınız engellerin üstesinden gelmek için fikirlerinizi ve çevreyle dağılmış gördüğünüz öğeleri kullanın.
Kayıtlar, belgeler ve radyo yoluyla anlatılan yoğun bir hikayeyi araştırın ve Crowswood’da yaşananın gizemini birlikte parçalayın ve neden orada olduğunuzu.
Sizi her zaman batırmaya devam edecek unutulmayan orijinal bir müziğin keyfini çıkarın

The Crows Eye İndir BENZER İÇERİKLER
The Crows Eye İndir YAPILAN YORUMLAR