The Dwarves indir – Full

0
  

The Dwarves indir – Full Türkçe Yama
 

The Dwarves indir – Full
 
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

The Dwarves indir – Full

The Dwarves indir – Full Cüceler kuvvetli bir hikayeye ve taktiksel olarak zorlu gerçek vakitli savaşlara sahip fantezi rol yapma oyunu. Her biri bireysel becerilere sahip 15 çalınabilir kahraman akıllıca konuşlandırılmalıdır. Ork, ogres, älfs, bögnilim, zombi, karanlık büyücüler ve daha bir çok düşmana sahip olun.

Markus Heitz’in en çok satan Romanı “The Dwarves” e dayanarak, şimdiye kadarki en havalı fantezi yarışında dönen büyüleyici bir masalını yaşayacaksınız: Cüceler!

Taktik gerçek vakitli savaşlar: Sadece bir avuç kahramanla yüzlerce düşmanla savaşıyorsunuz. Sonraki akıllı hareketi taktiksel planlamak amacıyla her an duraklayabilirsiniz.

Topluluk Savaşı: Savaş alanındaki bütün canlılar fiziksel karmaşıklığa sahipler – bu yüzden savaşlar bilhassa hareketli ve “gerçek” hissediyor ve bir sürü taktik incelik kazandırıyor.

Büyüleyici hikaye: Cüce Tungdil’e, Girdlegard’daki serüvenlı yolculuğuna katılın.

Dünyayı keşfedin: Sırları meydana çıkarın, oyun dünyası ve sakinleri ile ilgili daha çok bilgi edin ve isteğe bağlı bulmacaları çöz.

Dünya haritasına göz atın: Girdlegard, karla kaplı zirvelerden pırıl pırıl çöllere kadar uzanıyor. Dünya haritasında özgürce dolaşabilir, çok sayıda karakterle tanışma ve serüven yaşayabilirsiniz. Fakat dikkat: Dünya haritasındaki çoğu eyleminiz çok kapsamlı neticeler doğuruyor!

Cüceler! Sonunda en havalı fantazi insanlar spotta. Sakallı balta avcılarının NPC günleri bitti – cücelerin yaşı geldi!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

The Dwarves indir – Full
 

The Dwarves indir – Full Full crack İndir
       

The Dwarves indir – Full Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

   
2.555
OYUN BILGILERI 10 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!