The Free Ones İndir

0
 

The Free Ones İndir Türkçe Yama
 

The Free Ones İndir
 

The Free Ones türkçe indir

Mahkum teorisinin rolünü oynadığı bir gün olarak Lana’yı ve bir grup mülteciyle tanışmadan önce köle mayınlarından kaçmayı başararak bir çuval sistemi kullanarak adadan ayrılma planlarına katılmaya çalışın. Kabul edersiniz, ama hiçbir şey sizi yol boyunca karşılaşacağınız şeylere hazırlayamaz.
Eşsiz bir kıskaç sistemi
“The Free Ones” bölümünde yer alan benzersiz çeneli sistem, seviyelere doğru ilerlerken gökyüzüne girmenizi sağlar. Havada ilerlemek için hızınızı kullanın ve baş döndürücü yükseklikte önemli mesafeleri kapatın. Ahşap yüzeyler en iyi müttefikinizdir. Çevrenizi avantajınıza nasıl çevireceğinizi öğrenin ve oyunda daha da ilerlemek için zekanızı kullanın.
İnsan yapımı bir ada
Madenler orijinal ve çeşitli bir oyun alanını temsil etmektedir. Ahşap yapıları ölçeklendirin. Seviyeleri ilerletmek için hareketli kasaları ve arabaları kullanın. Tırmanma trenlerinin çatısına tırmanın. Nehirlere doğru ilerlerken, şelaleler ve kayalıklardan geçerek suda yüzen her şeye geçin.

   

The Free Ones İndir
   

The Free Ones İndir Full crack İndir
   

The Free Ones İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
10.412
OYUN BILGILERI 2 ay önce eklendi
The Free Ones İndir

Tür: Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 6.08 GB

Crack: CODEX

Tarih: 14-07-2018

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: Türkçe, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Çekçe, Danca, Felemenkçe, Yunanca, Korece, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, İsveççe, Geleneksel Çince

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!