Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Gate of Firmament indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

The Gate of Firmament indir

The Gate of Firmament indirKahramanızın olayı Antik çağda uzun zaman önce, çok sevdiği kızı bulmak için, ilahi Jade Emperor gökyüzü ve yeryüzü arasında doğrudan bir bağlantı sağlayan, göğün kapılarını bulmakdan geciyor. Layık ölümlüler onun eksik kızı aramaya yardımcı olmak için, Jade İmparator hitap ve ilahi güçler elde böylece bu yapıldı. Ancak, bu hediyeyi istismar edilmiş ve ölümlü bölge kaos neden avantajlarından alınmıştır. Dokuz Li Tribe şeytanları ibadet ve ölümlü bölge işletmeler kendilerini boşanma, okült uygulanan bir kült haline geldi.
Kötülüğün Kuvvetleri aniden ortaya çıktığında, korkular ve acılar bir hayata insanları kınayan, kıtada savaşları kışkırtmak.
İmparator Zhuanxu Chiyou yine ölümlü bölge tahrip olur iblis korkuyordu. Kendi yetenekleri ile sınırlıdır, o zamanlar Donghuang ve Bell ile Otherworld sakınma Xuanyuan Sarı İmparator destekli Huaxu Kraliçesi, yardım istedi. Fuxi ve Kraliçe Nü Wa-çocuk Hem Huaxu-da onlar da insanlar artık acı izlemek dayanamazdı için, Kraliçe ikna İmparator Zhuanxu destekledi. Sonunda, cennete kapıları nihayet kombine İlahi Eserler yetkileri ile kapatıldı.
O zamandan beri, hiçbir ölümlüler çıkmak başardık, ne de irade inmeye mümkün tanrılar vardı. Bu olay daha sonra olarak tarihe kaydedildi “Juedi Tiantong.”

Özellikler:
; Daha çeşitli atmosferik sahneleri oluştururken, ruh halini kurar yeni aydınlatma sistemi: Bu son giriş de dahil olmak üzere serinin önceki başlıkları ile karşılaştırıldığında yeni gerekçesiyle kırdı yanı sıra yüz animasyon ve dudak-senkronizasyon sistemleri, MVN hareket yakalama sistemi olarak her yönüyle tüm karakterlerin kalite standardını yükseltmek için. Bu yeni teknolojiler, sadece tam davranışları ve kahramanların duygularını anlamak için oyuncuların sağlayan görsel değil aynı zamanda oyun daldırma artırmak değil.
Savaş sistemi savaşları daha yoğun zamankinden daha yapma, gerçek zamanlı, karşılaşma tabanlı oyun mekanizması ile değiştirilmiştir. Xuan-Yuan Sword serisinin özel özellikler dönen Geliştirilmiş şunlardır: iblis-sentez ve ekipmanları arıtma sağlayan Ruh İnfüzyonunun Semaverler; Çekilen şeytanlar yanınızda mücadele etmesini sağlar Guardian Sistemi; ve ek saldırı meraklıları verir Miracle Sistemi. Yeni bir “Battle Formation” Sistem aynı zamanda oyuncular için daha zengin ve daha iyi bir oyun deneyimi için izin bu son girişi tanıtıldı.

The Gate of Firmament indir BENZER İÇERİKLER
The Gate of Firmament indir YAPILAN YORUMLAR