Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Guest indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

The Guest pc 2016 Full indir

The Guest Torrent indir Evet Oyunun adı Misafir ve otel odasında başlayan konumuz uzun uzun aksiyon ve maceraya doyacağımız korku tarzında güzel bir içerik içermekde. Oynanış videosunu izleye bilirsiniz Oynamadan önce. Enigmas dolu kasvetli bir macera Oyunudur; bulmaca, sırlar ve bilmeceler bu kasvetli otel odasında sizi kilitli ve en önemlisi, neden kim keşfetmenize yardımcı olacaktır.
ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ:
Sürükleyici hikaye.
ruh hali ve oyunun hissediyorum ve Doktor Evgeni Leonov gizemli arka plan karakteri hikayesi üzerinden seyahat ve orada neler olup bittiğini merak yapacak beklenmedik yerler keşfetmek, oyun benzersiz bir deneyim yapar. Bu esrarengiz duvarların arkasında bilimkurgu hikayesi bile güçlü ve teşvik oyuncu oyun deneyimi aracılığıyla şeyler hissetmek için yapar.
Çevre.
80, dağınık bir yapı içinde yer alan ‘Misafir’ oyuncu ve atmosfer arasında eşsiz bir bağ oluşturarak, bize karanlık ve gizemli bir ortam yüzleşir.
Oynanış deneyim.
oyuncu bulmaca ile klasik büyük maceralar gelen mekanik birleştirilmesi ve anlatı arsa içine derin ve daha derin olacaktır.
kritik bir zihinsel durumda bizim karakteri kontrol edecek olaylar, oyunlar ritmi kırma ve yeni deneyimler arayan olacaktır.
Sakin ama saç yetiştirme ritmi ile kaliteli bir film müziği sonsuz gizemini ve gerilim sağlayacaktır.
Bu, bu özellikleri sayesinde yapılabilir:
odanın her köşesine erişme, dolaşmak ve çevremizi keşfetmek için ücretsiz.
Farklı bulmaca ve muammadır kendi kişiliği ve karmaşıklığı ile, bunların her birini çözmek için.
Oyunda bizim daldırma artacak hikayesi içinde benzersiz olaylar.

Çıkış Tarihi: 11 Mart 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR

The Guest indir BENZER İÇERİKLER
The Guest indir YAPILAN YORUMLAR