The Heiress İndir – Full

0
 

The Heiress İndir – Full Türkçe Yama
 

The Heiress İndir – Full
 

The Heiress TORRENT indir

The Heiress 2017 Bu oyunun savaş modu geleneksel dönüşlü-RPG olup, hangi partinin yüksek hızla ilk hamleyi yaptığı. Savaş komutu, saldırı, yetenek, sihir, sahne takımını ve kaçmayı içerir. Ancak daha fazla kaynak için, tüm savaşlar objektif olarak bire birdir, yani saldırı sırasında tüm düşmanlar grup olarak kabul edilir. Ve düşmanların CE (Combat Efficiency) seviyesinin çok yüksek olması durumunda karakter otomatik olarak kaçmayı seçecek. Ve mağlup olduğunda, oyun sona ermez, daha ziyade konuşulamayacak bir olayı tetikleyecektir (gülünç olmayan ama şaşkıcı bir yüz.).

Japon tarzı bir RPG olarak, oyunumuz size oldukça açık ve özgür bir dünya sunuyor. Örneğin, hiçbir iç çamaşırı giymeyen sokakta dolaşabilir, adam için yüzme havuzuna maviboyla dolaşabilir, kazanılan tadı yabancılarla doldurmak için iç çamaşırı satabilir, benzersiz bir deneyim için herhangi bir genelevde ortak bir fahişe olabilirsiniz veya sadece yendiğinizde NPC gibi ölüme döndüğünüz için ölebilirsiniz.

Peki, Alice’in hayatı nasıl olacak? Onu soylu adını ve hayatını kurtaracak mı? Yoksa kendini terk edip seks aracı haline gelecek mi? Kötü bir şey olur mu ya da İyi Niyet için bakire kalır mı? Tüm bunlar sizin karar vermeniz!

   

The Heiress İndir – Full
   

The Heiress İndir – Full Full crack İndir
   

The Heiress İndir – Full MultiPlayer Yaması İndir
 
1.165
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
The Heiress İndir – Full

Tür: RPG Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2.65 GB

Crack: DARKSiDERS

Tarih: 13-08-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!