Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
The Heiress pc torrent

The Heiress İndir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

The Heiress İndir – Full
 

The Heiress TORRENT indir

The Heiress 2017 Bu oyunun savaş modu geleneksel dönüşlü-RPG olup, hangi partinin yüksek hızla ilk hamleyi yaptığı. Savaş komutu, saldırı, yetenek, sihir, sahne takımını ve kaçmayı içerir. Ancak daha fazla kaynak için, tüm savaşlar objektif olarak bire birdir, yani saldırı sırasında tüm düşmanlar grup olarak kabul edilir. Ve düşmanların CE (Combat Efficiency) seviyesinin çok yüksek olması durumunda karakter otomatik olarak kaçmayı seçecek. Ve mağlup olduğunda, oyun sona ermez, daha ziyade konuşulamayacak bir olayı tetikleyecektir (gülünç olmayan ama şaşkıcı bir yüz.).

Japon tarzı bir RPG olarak, oyunumuz size oldukça açık ve özgür bir dünya sunuyor. Örneğin, hiçbir iç çamaşırı giymeyen sokakta dolaşabilir, adam için yüzme havuzuna maviboyla dolaşabilir, kazanılan tadı yabancılarla doldurmak için iç çamaşırı satabilir, benzersiz bir deneyim için herhangi bir genelevde ortak bir fahişe olabilirsiniz veya sadece yendiğinizde NPC gibi ölüme döndüğünüz için ölebilirsiniz.

Peki, Alice’in hayatı nasıl olacak? Onu soylu adını ve hayatını kurtaracak mı? Yoksa kendini terk edip seks aracı haline gelecek mi? Kötü bir şey olur mu ya da İyi Niyet için bakire kalır mı? Tüm bunlar sizin karar vermeniz!


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: WIN7 SP1/WIN8/WIN10/XP
İşlemci: 1.2 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

The Heiress İndir – Full BENZER İÇERİKLER
The Heiress İndir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.