Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
The Initial PC

The Initial İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

The Initial PC indir

The Initial pc Oyun, ESP güçleri ile kabiliyetli öğrenciler için bir okul olan SPE isimli özel bir alanda gerçekleşir. Okulun her öğrencisi muhabereta kabiliyetli ve kötü bir organizasyon nihai kuvveti olan suni bir kız yaratmak istiyor. Gizlice muharebe bilgileri topladılar ve amaçlarine ulaşmak için çok yakındılar. Şimdi Ruri ve Erika onları durdurmak için İki öğrenciye kadar var.

YÜKSEK HIZLI ARENA DAYALİ EYLEM
Bu oyun, yüksek süratli arenada yapılan eylem üstüne odaklanmaktadır. Yıldırımdan süratli kılıç hücumları ve elektrik tabanlı güçlerden düşmanları parçalamak için faydalanın. Engellemek, kaçmak ve aynı şeyi yapan akıllı düşmanlara karşı vurma talihinı arayın!

ENJİLERİ YÜRÜTÜLMEK İÇİN BAZI BECERİLER
Düşmanları aşmanın çoğu yolu bulunmaktadır: yeni yetenekler ve kabiliyetler öğrenmek, düşmanların zayıf yönlerini süratle yenmek için faydalanmak ve şayet düşman zayıf bir hale düşürürse, direkt olarak becermek için yetenek puanlarını kullanın!

İLGİLİ ZORLUKLAR
Bu oyun, yol süresince birçok zorluklarla dolu birçok düzeye ve muhabere bölgesine sahiptir. Farklı kabiliyetlere, çoklu tuzaklara ve benzersiz patronlara sahip düşmanlar. Dört zorluk orantısından seçim yapabilmeniz için, yeni başlayanlardan aksiyon oyun gazileri için her insan için doğru bir zorluk var.


MINIMUM:
OS: Windows 7/8/8.1/10
Processor: Intel i3 or better
Memory: 2 GB RAM
Graphics: GTX 740 or better
DirectX: Version 9.0
Storage: 3 GB available space
RECOMMENDED:
OS: Windows 7/8/8.1/10
Processor: Intel i5 or better
Memory: 2 GB RAM
Graphics: GTX 950 or better
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space

The Initial İndir BENZER İÇERİKLER
The Initial İndir YAPILAN YORUMLAR