The Initial İndir

0
 

The Initial İndir Türkçe Yama
 

The Initial İndir
 

The Initial PC indir

The Initial pc Oyun, ESP güçleri ile kabiliyetli öğrenciler için bir okul olan SPE isimli özel bir alanda gerçekleşir. Okulun her öğrencisi muhabereta kabiliyetli ve kötü bir organizasyon nihai kuvveti olan suni bir kız yaratmak istiyor. Gizlice muharebe bilgileri topladılar ve amaçlarine ulaşmak için çok yakındılar. Şimdi Ruri ve Erika onları durdurmak için İki öğrenciye kadar var.

YÜKSEK HIZLI ARENA DAYALİ EYLEM
Bu oyun, yüksek süratli arenada yapılan eylem üstüne odaklanmaktadır. Yıldırımdan süratli kılıç hücumları ve elektrik tabanlı güçlerden düşmanları parçalamak için faydalanın. Engellemek, kaçmak ve aynı şeyi yapan akıllı düşmanlara karşı vurma talihinı arayın!

ENJİLERİ YÜRÜTÜLMEK İÇİN BAZI BECERİLER
Düşmanları aşmanın çoğu yolu bulunmaktadır: yeni yetenekler ve kabiliyetler öğrenmek, düşmanların zayıf yönlerini süratle yenmek için faydalanmak ve şayet düşman zayıf bir hale düşürürse, direkt olarak becermek için yetenek puanlarını kullanın!

İLGİLİ ZORLUKLAR
Bu oyun, yol süresince birçok zorluklarla dolu birçok düzeye ve muhabere bölgesine sahiptir. Farklı kabiliyetlere, çoklu tuzaklara ve benzersiz patronlara sahip düşmanlar. Dört zorluk orantısından seçim yapabilmeniz için, yeni başlayanlardan aksiyon oyun gazileri için her insan için doğru bir zorluk var.

   

The Initial İndir
   

The Initial İndir Full crack İndir
   

The Initial İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
1.263
OYUN BILGILERI 10 ay önce eklendi
The Initial İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, RPG Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1.10 GB

Crack: CODEX

Tarih: 19-07-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!