The KMPlayer 3.6.0.87 Final

0
AÇIKLAMA RESİMLERYorum yap
   

The KMPlayer 3.6.0.87 Final Türkçe Yama
 

The KMPlayer 3.6.0.87 Final - Full PC Türkçe
   

The KMPlayer 3.6.0.87 Final

The KMPlayer 3.6.0.87 Final KMPlayer AVI, ASF, WMV, AVS, FLV, MKV, ve daha birçok dahil olmak üzere farklı dosya formatları, geniş bir yelpazede destekler Windows için hafif ses ve video oynatıcı.
özellikler
KMPlayer küçük bir masaüstü ayak izi vardır ve minimalist arayüzü video oynatma, hızlı ve sorunsuz hale getirir. Oyuncunun arayüzü tamamen skinnable ve bu her yeni parça ile çalar rengin değiştirilmesi gibi bazı güzel estetik dokunuşlar vardır.
Bu tür görsel, eklentileri ve çalma seçenekleri gibi KMPlayer size pezevenk yardımcı ve özelleştirmek için seçenekler her türlü vardır. Ama KMPlayer güzelliği bu oldukça başlangıçta sizin üzerinize zorla daha sizin isteğiniz açık olmasıdır.
KMPlayer is a lightweight audio and video player for Windows that supports a wide range of different file formats, including AVI, ASF, WMV, AVS, FLV, MKV, and many more.
Features
KMPlayer has a small desktop footprint and its minimalist interface makes video playback quick and hassle-free. The player’s interface is fully skinable, and there are some nice aesthetic touches, such as the changing of colour on the player with every new track.

There are all sorts of options to help you pimp and customize KMPlayer, such as visualizations, plug-ins and playback options. But the beauty of KMPlayer is that these are turned on at your request rather than being forced upon you at the outset.

 

The KMPlayer 3.6.0.87 Final
 

The KMPlayer 3.6.0.87 Final Full crack İndir
         

The KMPlayer 3.6.0.87 Final Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

The KMPlayer 3.6.0.87 Final - Full PC Türkçe
 
200
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
The KMPlayer 3.6.0.87 Final

Tür: Full Program indir

Platform: PROĞRAMLAR

Boyut: 22.62 MB

Crack: FULL

Tarih: 07-07-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!