Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Legend of Heroes Trails in the Sky SC indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

The Legend of Heroes Trails in the Sky SC pc indir

The Legend of Heroes Trails in the Sky SC indir Liberal Krallığı temelini sarsmak için tehdit darbesi şimdi Grancel sokaklarında boyunca tüm hızıyla Kraliçe’nin doğum günü kutlamaları vardır yakın ve Majesteleri gelmiştir. Aynı gece boyunca, onun geçmiş telafi sözü verdi, bir çocuk sevdiği kıza önce ortadan kayboldu. Bir armonika: kız elinde tuttuğu onu onu hatırlamak için bıraktığı bir şeydi. Şimdi onun yolculuk onu başlıyor bulmak için …
Heroes Serisi Efsane Devam Ediyor …
Estelle ve Joshua masalı iki kez bu ilgi çekici anlatı selefinin boyutu varmıştır. Çekirdek oyun 70 saatten fazla üzerinde Schera veya Akik biriyle kadar Ortağı iftira tehdit büyüyen kötülüğü engellemeye.
Bir Sürükleyici Macera
Liberl titizlikle ayrıntılı arazi yeni maceralar, yeni mini oyunlar, yeni koleksiyon ve anlatmak için kendi hikayeleri ile benzersiz NPC’lerin yüzlerce tarafından doldurulur araştırmak için yeni ve tanıdık yerleri ile geri dönüş bekliyor.
Genişletilmiş Savaş Sistemi
Unmatchable özelleştirme ile serinin elyaf stratejik sıra tabanlı sistem tüm yeni sanat, el sanatları, yükseltilmiş orbments ve açılan saldırıları ile daha da alınmıştır.
Tanınmış Soundtrack
Falcom en şimdiye kadar oluşturulmuş en hareketli ve geniş JRPGs birinin fırtınalı çözünürlüğünü vurgulamak için 44 parça ile Ses Takımı jdk döner kutladı.
Aşk Hunter
Her zamankinden daha fazla Olivier.

The Legend of Heroes Trails in the Sky SC indir BENZER İÇERİKLER
The Legend of Heroes Trails in the Sky SC indir YAPILAN YORUMLAR