The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel İndir

0
 

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel İndir Türkçe Yama
 

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel İndir
 

The Legend of Heroes Trails of Cold Steel TORRENT indir

Thors Askeri Akademisi Sınıf VII’ye girin. Prestijli akademinin tarihinde ilk kez, rütbe hiçbişi ifade etmez ve her şey demektir. Rean, detaylı geçmişlerin ve kabiliyetlerin dokuz elle seçilen öğrencileriyle eş güdümlü, Sınıf VII’yi sadece kendilerini değil bütün İmparatorluğunu da tehdit eden siyasi çöküntüye dalabilmek için hazırlanıyor.

Aynı kıtada, Nihon Falcom’un efsanevi Legend of Heroes franchise isimli yapıti olan The Tracks of Cold Steel (Japonca’nın Sen Kairo yok) ‘nın en sevilen Parça Yolları isimli yapıti, Erebon topraklarına basmak ve iç dünyayı keşfetmek için oluşturular ilk seridir Bahsedilen enerji santrali milletunun politik çatışmalarını çeşitli olarak tanımlamaktadır. Seriyle eşmanalı, okul hayatının tadını çıkaran ve muhabereta yeni kabiliyetler kazanmak için başka öğrencilerle olan bağını güçlendiren, yeni tasarlanan “ARCUS” sistemi ile süratli, taktik dönüşlü mücadeleden yararlanan geniş yelpazeyi araştırın ve meydana çıkarın Bu İki karşı katagorisin öne sürdüğü tümşeyleri değiştiren dramatik hadiseler.

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER
Gaziler ve Yeni Gelenlerin Derinliklerinde Zengin Bir Dünya
Cold Steel’in Trails hadiseleri eksperleşmış bir biçimde anlatılıyor, böylelikle epey zamandır devam eden Trails gazileri ve sıradan RPG hayranları, çeşitli ve çok ince ayrılmış öykülerinden aynı seviyede keyif alıyorlar.

Yeni Bağlantı Sistemi, Savaşa Derinlik Ekliyor
Müttefiklerinizle okul senesi süresince birbirine yapışarak Combat Link System’den faydalanın, böylelikle detaylı tedavi, koruma ve daha çoğu mücadele yarar sağlayın.

Klasik Büyüme Mekaniğine Zarif Bir Güncelleme
Cold Steel’in izleri, yeni “ARCUS” üniteleriyle classic “Orbment” sihir düzenini daha evvelki başlıklardan tertipler, böylelikle kabiliyetlere ve daha süratli özelleştirmeye daha çok erişebilirsiniz.

Oyunu Never Before olarak Tecrübeim
PC versiyonuna% 50 daha çok İngilizce seslendirme satırı eklendi ve konsoldan daha evvel oynamış olanlara bile taze bir tecrübe kazandırdı.

[su_box title=”İndirme Dosyaları”]Torrent indir[/su_box]

   

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel İndir
   

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel İndir Full crack İndir
   

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
681
OYUN BILGILERI 12 ay önce eklendi
BENZER OYUNLAR
WISGR İndir
1.299 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!