The Long Dark İndir – Full

1
 

The Long Dark İndir – Full Türkçe Yama
 

The Long Dark İndir – Full
 

The Long Dark torrent indir

Gece gökyüzünde parlak ışıklar parlıyor. Rüzgar tahta kabininin ince duvarlarının dışına fırlar. Uzaktaki bir kurt ulumakta. Amacınızdaki yetersiz malzemelere bakıyorsunuz ve gücün esrarengiz bir şekilde dışarı çıkmasından önceki günleri diliyoruz. Daha ne kadar hayatta kalacaksın?
BU UZUN KARAN VAR
Uzun Karanlık, jeomanyetik bir felaketin ardından geniş bir dondurulmuş vahşi doğayı keşfederken kendileri için düşünmek için yalnız oyunculara meydan okuyan düşünceli, keşif ömrü olan bir deneyimdir. Zombiler yoktur – sadece siz, soğuk ve Ana Doğa’nun bir araya getirebileceği tüm tehditler.
Wintermute
The Long Dark için bölümsel öykü modu, WINTERMUTE, Sezon Birini oluşturan beş bölümden ikisiyle başlar.

Birinci Bölümde: “Sakın Gitmeyin”, çalı pilotu Will Mackenzie (oyuncu karakteri) ve Dr. Astrid Greenwood, gökyüzünde gizemli ışık flaşından sonra uçak Kuzey Kanadalı vahşi doğada derin çöktüğünden ayrılıyorlar. Astrid’i umutsuzca ararken hayatta kalmaya çalışan Mackenzie, bu sessiz kıyametin kapsamını anlamaya başlayan küçük Milton kasabasına rastlar.

İkinci Bölüm’de: “Luminance Fugue”, Mackenzie’nin Astrid’teki araştırması onu Vahşi Kış vahşi doğa derinliklerine götürüyor. Gizemli bir tuzakçı Astrid’i bulmanın anahtarı olabilir, ancak ona güvenilebilir mi?

WINTERMUTE’in ilk iki bölümü yaklaşık 15 saat oyun oynuyor. Bölüm Üç – Beş oyunun fiyatına dahildir ve serbest bırakıldıkça serbest bırakılacaktır.

Jennifer Hale, Mark Meer, David Hayter ve Elias Toufexis’in (Üçüncü Bölüm) performansları ve Cris Velasco’nun müziği.
HAYATTA KALMA MODU
Hayatta Kalma Modu, Erken Erişim’de neredeyse üç yıl boyunca honlanmış olan, serbest biçimli, anlatılamayan hayatta kalma sanal alanıdır.

El tutmuyor! Oyun, oyuncuların kendileri için düşünmelerini ancak asla bilgi vermeden sunmalarını gerektirir. Hayatta kalmak hakkını kazanmak zorundasın.
Permadeath! Hayatta Kalma Modunda öleceğinizde, kaydetme silinir. Her karar önemlidir. [WINTERMUTE’nin permadeath özelliği olmadığını lütfen unutmayın.]
Durum ve Kalori: Kaynakları, onları elde etmek için gereken enerjiyle dengelemek için mücadele ederken Açlığınızı, Susamınızı, Yorgunluğunuzu ve Soğukluğunuzu izleyin. Her eylem, kaloriye mal olur ve zaman en değerli kaynağınızdır. Yolunuzu dikkatlice seçin.
Dünyayı Sarf Malzemeleri İçin Arıtın: Araçlar, Işık Kaynakları, Silahlar, İlk Yardım malzemeleri, Giysi ve daha fazlası dahil olmak üzere 100’ün üstünde dişli kalemi.
Kapsamlı Yaşayan Dünya: Kıymetli eşyalar arayan 50 kilometre karelik Kuzey Kanada vahşi doğayı keşfedin. Kışın. Günün dinamik saati, hava durumu, vahşi hayat varlığı vb. Şeyler zorlu tutmak için yeterince rasgelelik sağlar.
Hayatta kalmanın sağkalımı: Avcı, balık, tuzak, tırmanış, harita, yaşamı kurtaran yiyecek ve teçhizat malzemeleri araştırabilir ve düşman vahşi hayattan ölmeyi önlemek için hipotermi, donma veya dizanteri (diğer rahatsız edici sıkıntıların arasında) Hayat kurtarıcı donanımınızı bulun ve koruyun.
Av veya Avlanacak Vahşi Yaşam, avlanacak ve avlanacak: Kurtlar, Ayılar, Tavşanlar, Geyikler, Kargalar ve daha sonraki güncellemelerde bulunacak daha çok şey.
Deneyiminizi Seçin: Dört farklı Deneyim Modu, yalnızca en deneyimli kurtulanların, Interloper Modu’na kadar sessiz ve pürüzlü olması amaçlanan Pilgrim Modu gibi rahat edeceğiniz bir zorlama seviyesi bulmanıza olanak tanır. Bir hafta son.

Hayatta kalma senin tek hedeftir ve ölüm sonun biter. Her oyunda kendi hayatta kalma hikayeni olun.

Sascha Dikiciyan’ın müziğine yer veriliyor.
ZORLUKLAR
Birkaç bağımsız Güç Modu, bir canavar kar fırtınasına hazırlanmak için yeterli kaynağı toplamak için yarış olan Whiteout gibi, her biri 1-3 saat süren nesnel tabanlı deneyimler sunar. Veya Avlanmış, burada katil bir Ayı’dan kaçmanız gerekiyor. Hayatta Kalma Modunda uzun vadeli oyun avantajları sağlayan Şöhretlerin kilidini açmak için onları tamamlayın. Lansmanda beş zorluk var; gelecekteki güncellemelerde daha çok yol var.
GELECEĞİN GÜNCELLEMELERİ
WINTERMUTE’nin geri kalan üç bölümünün serbest bırakılmasına ek olarak, son üç yılın Erken Erişiminde yaklaşık 100 güncelleme / düzeltme yaptıklarımız gibi Survival Modu’nu güncellemeye devam etmek istiyoruz. Long Dark’ı satın aldığınızda WINTERMUTE’ın beş bölümünün yanı sıra yol boyunca Survival Modu güncellemelerini de alabileceğinizi unutmayın.
HINTERLAND HAKKINDA
Hinterland orijinal etkileşimli eğlencenin küçük ve bağımsız bir geliştiricisidir. Vancouver Island, Kanada’ya dayanan Hinterland’ın ekibi Kuzey Amerika’da büyük oranda dağılmıştır. The Long Dark Stüdyo’nun ilk oyunu olmasına rağmen, Hinterland, Valve, Ubisoft Montreal, Relic, Volition, Capcom, Radical, BioWare, Sony gibi ünlü ünlü stüdyolardan kurşun geliştiricilerle “üçlü” oyun endüstrisinin gazileri tarafından hazırlanıyor. Londra ve Birleşik Front oyunları.

   

The Long Dark İndir – Full
   

The Long Dark İndir – Full Full crack İndir
   

The Long Dark İndir – Full MultiPlayer Yaması İndir
 
5.345
OYUN BILGILERI 10 ay önce eklendi
The Long Dark İndir – Full

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 3.96 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 02-08-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!