Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
The Low Road torrentler

The Low Road İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

The Low Road torrent indir

1976. Noomi Kovacs – LeCarre İstisnai Casusluk Enstitüsünden (L.I.E.S) mezun oldu – sadece ilk işini Penderbrook Motors’un Dış İstihbarat Bölümü’ne bıraktı. Bir ofise kapatıldı ve küstah danışmanı tarafından reddedildi; Turn-Noomi adındaki rezil eski hükümet temsilcisi, dünyevi bir gizli ajanın olma hayalini daha da arttırmak için meslektaşlarını ve çevresini istifade etmek zorunda kaldı. Fielda girdikten sonra, Noomi ve Turn, şirketlerinin rakiplerine karşı yürüttükleri peşinde koştuğunun “sağlıklı rekabet” den çok daha yalancı bir hale geldiğini ve ikisi seçtikleri yolları tekrar gözden geçirmek zorunda kaldıklarını fark etmeye başlıyor. Yalancı, şantaj ve duygusal manipülasyon, Noomi ve Turn’ın en büyük varlıkları haline gelecektir … The Low Road.

Açıklama:
1970’li yılların otomobil endüstrisinde dünyaya açılan The Low Road, oyun değiştiren endüstri sırlarının korunmasına (ve kullanımına) özel şirket casuslarından oluşan bir ekibin izleyeceği nokta-ve-tıkla grafik macera oyunudur. Guache tablolarından esinlenilerek benzersiz bir görsel stile ve titreyen bir rock and roll skoruna sahip olan “The Low Road”, karmaşık bulmacalar, moral ikilemler dallanarak ve unutulmaz karakterler ilginç bir biçimde canlandırılacak.

Oyun Geliştirici Konferansı 2016 “Best In Play” – Kazanan
Playcrafting ’16 Bit Ödülleri “En İyi Stil” – Aday
Tam Indie Vancouver “2017 Demo Gecesi” – Kazananı
Indie Ödül Vitrinleri ABD 2017 – Aday

Temel Özellikler:
Benzersiz bir dijital el, 1970’lerin televizyon etkileri ile 2D illüstrasyon stili boyuyordu.
Tam olarak sesli bir karakter dizisi
İki şirket casusluk ajanı perspektifinden oyna
Ödüllü oyun yazarı Leif Oleson-Cormack tarafından yazılan 32.000’den fazla karanlık komedi diyalogu
Geleneksel hikaye anlatımı ve ilgi çekici oyun oynamanın birleşimi
Eric Cheng tarafından dönen psychedelia ve tozlu Americana’nın özgün bir puanı, Win Well tarafından gerçekleştirilen şarkılar.
LucasArts ve Sierra klasiklerinden etkilenen nostaljik nokta-ve-tıkla tarzı oyun
Tümdengelimli ve sezgisel yeteneklerinize meydan okuyacak konuşma bulmaca dağılımları
15’in üstünde birinci kişi bulmaca dizileri

 

XGen Studios Hakkında:
XGen Studios, konsollar, mobil platformlar ve web üzerinde ödüllü birkaç ödülün kendi tarafından yönetilen ve işletilen bir oyun geliştiricisidir. 2001’de kurulan ve Edmonton Kanada’da bulunan biz, tutkulu yaratıcı insanlardan oluşan bir ekibiz, varolmak istediğimiz oyun türlerini yaratma arzusuyla birleşmiş bulunuyoruz. Gelişmekte olan teknolojilerden ve bu teknolojilerin mümkün kıldığı yeni deneyimlerden dolayı heyecan duyuyoruz.
2001 yılından bu yana XGen Studios, Nintendo’nun WiiWare ™ Hizmeti ve Gün 1 PS4 ™ başlıklı Süper Motherload için # 1 satan hit “Kardeşleriniz” de dahil olmak üzere 10 adet dahili olarak geliştirildi.

The Low Road’un yapımı sırasında, XGen’in kurucusu ve CEO’su olan Skye Boyes vefat etti. Low Road, XGen ekibine getirdiği ilham, liderlik ve arkadaşlık için Skye’a ithaf edilmiştir.

The Low Road, XGen Studios’un ilk tıklamayla ve tıkla macera oyunudur ve Kanada Medya Fonu 2014-2015 Deneysel Akış’tan mali kaynak desteği sağlamaktadır.MINIMUM:
OS: Windows 7
Processor: 2.0GHz dualcore
Memory: 2 GB RAM
Graphics: DirectX 10 Compatible Video Card
DirectX: Version 10
Storage: 6 GB available space
Sound Card: Embedded
Additional Notes: 16:9 monitor recommended

The Low Road İndir BENZER İÇERİKLER
The Low Road İndir YAPILAN YORUMLAR