Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Sims 3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

The Sims 3

The Sims 3 Full’ün ana özelliği Sims 2’de bulunmayan Mega Kasaba özelliğidir. The Sims 3 Full Bunun sayesinde bir Sim hayat boyunca evde kalmıyor. The Sims 3 Full Dışarıda istediğiniz gibi gezebiliyor.Gezerken Siminizi görebiliyor,araba vb. gibi araçlarla bir yerden bir yere giderken izleyebiliyorsunuz. Simler artık evinde öyle oturmayacak. Evden çıkıp dükkânlara, komşulara ve EA Games’in geliştirdiği bir çok yere gidebilir ve ayrıca Sim evde ölürken komşularınız hep genç kalmayacak. Oyundaki tüm simler yaşlanıp ölecek.(Yaşlanma özelliğini kapatmazsanız!)

Oyun dev bir kasaba ile gelecek. Başka kasaba bulunmayacak ancak bu kasaba 90’dan fazla ev barındırabilecek. Oyun satışa sunulduktan bir hafta sonra ise Kasaba Yaratma programı çıkacak ve oyuncu istediği gibi kasaba oluşturabilecek.
Kasabada Özel Kamu Binaları da bulunacak ancak bu binaların içine girilemeyecek.

The Sims 3 Sim Oluşturma Modundan bir görünüm
Kasabanın her yerinde başka bir yöre olucak. Örneğin farklı bölgelerde farklı balık çeşitleri, farklı tohum/meyveler olacak. Simler’in iş gereği farklı bölgelerde bulunan şeyleri elde etmeye çalıştığı durumlar da olacak (örneğin bir aşçı için tarife özel balığı tutmak)

The.Sims.3.Crackfix-Razor1911

The Sims 3 BENZER İÇERİKLER
The Sims 3 YAPILAN YORUMLAR