Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Sims 4 Deluxe Edition indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

The Sims 4 Deluxe Edition Repack indir

The Sims 4 pc Deluxe Edition Repack indir

The Sims 4 Deluxe Edition pc torrent oyun indir

Herhangi bir Sim yukarı rüya olabilir oluşturabilirsiniz. , Onların arkadaşları almak, hayatlarını planlamak düşman yapmak ve onların komik hikayeler açılmak izlemek. Kimin en büyük aspirasyon onun bahçe becerilerini bilemek için bir Sim yapmak, devam et. Yeterli çalışma ile, o dünyanın en büyük serbest botanikçi haline gelebilir. Ya da belki parti hayat için can atar bir komik Prankster oluşturmak istiyorum. O bir suç beyni sona erecek? Seçim senin. Büyük kişilikler Sims 4 çarpıştı nasıl tahmin yok yok – yeni beceriler öğrenmek, sizin Sims bir kariyer yardımcı arkadaşlar ve ilişkileri başlar. Nasıl yönetecek?

Büyük kişilikleri ile Sims oluşturun. Oluşturun ve Sims yeni nesil kontrol! Büyük kişilikleri ve hatta büyük özlemleri ile, akıllı sims, daha relatable olan çoklu görev ve yeni duygular ve canlı animasyonlar ile hayat buluyor yeteneğine sahip. Onlar, zengin, eğlenceli ve genellikle düpedüz komik hikayeler yaratmak için sonsuz olanaklar sunar.

Güçlü yaratıcı araçlar keyfini çıkarın. A Sim aracı oluşturun ve her zamankinden daha güçlü, sezgisel ve eğlenceli olması yeniden icat edilmiştir Modu oluşturun. Sen dokunsal hassasiyetle Sims oymak için kontrole sahip. Zahmetsizce oda bazlı Yapı Modu ile hayalinizdeki eve yaparız. Trend Tipler ve Odalar Sims 4 içinde Sims ve evlerine eklemek için küratörlüğünü kıyafetler ve tasarımları ile size ilham.

Kreasyonlar paylaşın. Tüm yeni Galeri, görüntülemek, paylaşmak ve hiç oyun çıkmadan yeni içerik indirmenize izin veriyor. Ilham alın ve Sims topluluğu tarafından oluşturulan zengin içeriğin keyfini, ve oyuna yeni deneyimler ekleyin. Sen eğlenceli tükendi asla.

TÜM DLC FULL PAKET İÇERİĞİ:

Repack Includes

The Sims 4, updated to v1.10.57.1020
The Sims 4 Up All Night Digital Content – Features the Laser Light Show, fun decorations, and outrageous party costumes.
The Sims 4 Life of the Party Digital Content – Features the Flaming Tiki Bar and sleek, stylized outfits for your Sims.
The Sims 4 Awesome Animal Hats Digital Content – Features a collection of fun animal hats for your Sims to wear and show off!
The Sims 4 Digital Soundtrack – A digital soundtrack featuring music from the game.
Never Ending Reward (World Adventures)
Shine On Reward (Ambitions)
UV Light Reward (Late Night)
Beacon Of Ages Reward (Generations)
Paws Anonymous Reward (Pets)
Your Name In Lights Reward (Showtime)
Enchanted Aurora Reward (Supernatural)
Whatever The Weather Reward (Seasons)
Alma Mater Reward (University)
Truly Tropical Reward (Island Paradise)
Time Travelers Reward (Into the Future)
The Ultimate Freezer Bunny Award
Luxury Party Stuff DLC
Perfect Patio Stuff
Cool Kitchen Stuff
The Sims 4 Outdoor Retreat Add-on
The Sims 4 Get to Work Add-on
The Sims 4 Spa Day Add-on

The Sims 4 Deluxe Edition indir YAPILAN YORUMLAR
Borsa Döviz Kurları