Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Sims 4 Get Together indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

The Sims 4 Get Together pc indir

The Sims 4 Get Together, Sims 4 Get Together PC Severlerin Beklediği en başarılı eklenti Geldi. Modern mimari ve klasik binalar ve stilleri bir karışımı ile Windenburg, Avrupa esintili Dünya tanıttı 4. Büyüleyici kırsal, kalabalık kent meydanına ve lüks adaya, Windenburg görmek ve yapmak için Sims için yeni şeyler ile doludur.

Ama tek başına bu yeni yerler keşfetmek için gitmiyoruz. Adından da anlaşılacağı gibi, Get Together tüm Sim kendi özel Kulüpler lider konum olsun, arkadaşları ile eğlenceli olan veya Windenburg keşfetmek üzeredir.

Sizin Sims farklı Kulüpler katılmak mümkün olacak, kendi çıkarları, kişilikleri ve stilleri ile her. Onlar diğer Sims nasıl tedavi de dahil olmak üzere, hareket eğilimi nasıl dikte ve ne yaptıklarını veya yapmak sevmiyorum davranışları tanımladınız. Orada ilk genişleme paketi kadar yük zaman Sims bekliyor Clubs çeşitli olabilir, ama aynı zamanda oluşturmak ve kendi özelleştirmek mümkün olacak konum. Sen, onların ihtiyaçlarını ayarlamak onların tercih asmak çıkışları seçin sahiptir davranışları ne karar ve hatta onlara ayrı ödülleri verebilir.

Arkadaş grupları ile dışarı asılı Get Together eşsiz hissettiriyor. Sizin Sim oyun arkadaşlar gerçek olanlar gibi bir çok hareket edecek – Eğer blöf boyunca doğal havuzlar bir dalış için gidiyor ya da sadece pub uzanmanız konum olsun, gruplar yeni, heyecan verici bir şekilde meşgul olacaktır. Sizin Sim langırt oyununda onların arkadaşları almak, ya da tamamen yeni bir yürüyüş dolaba ile birlikte kıyafetler üzerinde deneyebilirsiniz. Onlar takıl ve eğlenceli, yeni yollarla birlikte deneyimlerini paylaşmak gerekir.

Sizin Sims da daha enerjik toplantılar için yapmak gerekir, her ikisi de Dans ve DJ becerileri, yukarı seviyeye mümkün olacak. DJ standında mükemmel bir karışımını oluşturarak kalabalığı pompalamak ya da yeraltı Disco bazı yeni dans figürlerini dışarı avı başlar.

Not: Ana oyun olmadan çalışmaz Bu tüm dlc içermekde ve ek paketdir.

The Sims 4 Get Together indir BENZER İÇERİKLER
The Sims 4 Get Together indir YAPILAN YORUMLAR