Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Solus Project indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

The Solus Project indir

The Solus Project indir Gizemli ve görünüşte ıssız yabancı gezegende ayarlanmış yaşam öğeleri ile tek bir oyuncu keşif tahrik macera. Keşif yoluyla hayatta ve Gliese-6143-C sırlarını kilidini. “Unmechanical” ve halefi “Top”. Yaratıcıları itibaren

Dünya tahrip olmuştur ve insanlık Pluto yakın gemi küçük bir filo üzerinde oyalanıyor. Insanlığın son umudu olarak, bir koloni için potansiyel bir yer olarak uzak bir gezegen keşif için gönderilir. Ancak uzay yolculuğu felaket yıl sonra, ve gemi gezegeni yaklaşırken … yıkılmış ölü ekip üyeleri ile ve ekipman size iletişim veya kimseden yardım alma yolu yoktur gitti … tamamen ve tamamen yalnız … Umutsuz ev telefon ederek bir yolu arıyorlar, ama görünüşte ıssız gezegen keşfetmek gibi, sen derinliklerinde gömülü karanlık sırları ortaya çıkarmak. Eğer sert iklim hayatta kalmaya çalışın bu uhrevî odyssey size gizem üzerine gizemini ortaya çıkarmak.

ÖZELLİKLER

Explore – keşfedilmemiş gezegenin derinliklerini kilidini ve derin aşağıda gömülü sırları keşfedeceksiniz. Büyük mağara sistemleri ve mezarların eski defterleri ve 200 sırları üzerinde ortaya çıkarmak.
El işi – keşfetmek için 10 büyük bütünüyle el işi seviyeleri. Keşfedin ve 5 adalar ve 5 büyük mezar / mağaralar üzerinden yol bulmaca.
Atmosfer – atmosfer zengin ortam tamamen dinamiktir. Bir uzaylı, gece ve gündüz döngüsü ve böylece sıcaklık, rüzgar, nem, iklim üzerindeki bulut kapsama etkisi ve her şeyi hesaplayan bir dinamik hava sistemi. Bu okyanus akıntılarını işler. Bitkiler iklim cevap. Fırtınalar oluşturur. Depremler olur.
Survive yüzeyin altında gömülü karanlık sırları aşırı iklim, tornado, fırtına, göktaşları, yıldırım hayatta ve en az değil -.
VR – oda alanı ve hareket kontrolörleri de dahil olmak üzere, Vive ve Oculus destekler. VR sonuna kadar büyük bir dünya başlangıç ​​keşfedin! (* Bazı VR özellikleri geliştirme hala – bilgi için alt notlara bakın)

ÖZELLİKLER DEVAMI
Derinlik – Bitkiler büyümek ve çürür. Ay’da merkezli Okyanus gelgit. Vücudunuz nem yokuş yukarı yürüyen uyku eksikliği ıslanmaktan her şeyi cevap verir. Yükseltmeleri Yüzlerce bulunabilir. Gizli alanlarda gizli alanlarda gizli alanları.
Kurtarıcı – Ölümün insanlığın sonu anlamına geliyor. Bizi kurtarın ve yararlı öğeleri atma yoluyla, telefon eve bir iletişim cihazı yeniden.
Macera – öncü, bir arkeolog ve gizemli bir yabancı gezegen keşfetmek için bir astronot olun. Macera bir başlangıcı ve bir sonu vardır, ama sert bir dünyadır. Bir hata size hayat mal olacak.

OYNANIŞ
Doğrusal – oyun bir başlangıç ​​ve sonu vardır. Bu 10 büyük düzeyleri ile singleplayer macera olduğunu.
Your Time – istediğiniz gibi oyunu Ölçek. Yabancı bir gezegende rahatlatıcı bir yürüyüş için bir süper sert deneyim gidin. Aslında bile eski okul konsol tarzı dolandırıcı olabilir. Bu zaman, senin deneyim.
Just For You – Küçük hand holding. Hiçbir belirgin düşmanları. Bu sadece sensin. Tüm kendiniz yalnız.
Eski okul – 10, 20 yıl önce oyunların düşkün anıları? Ee yapıyor muyuz. Karmaşık düzey düzenleri. Gizli alanların düzinelerce. Tuşlar kapı kilidini. Yeraltı ortamlar. A ~ tuşu oyun konsolu açın.
Keşif – Yüzlerce ve şeylerin yüzlerce vardır dünyada gizlenmiş bulmak için. Gizli alanlarda modern “gelecek nesil düzeyleri” boyutu. Tavşan deliği ne kadar derin gider?
Bulmacalar – Bulmaca bizim başlıkları Unmechanical ve top gibi, yabancı bir uygarlığın bıraktığı çevresel bulmacalar yolumuzu.

GEZEGEN
Dünya – Gliese-6143-C uçsuz bucaksız okyanusta kaplı sert ve çorak bir gezegen vardır. Gün 45C / 113F bitti, ve gece -30C / F altında.
Takımadaları – mağaralar bir sistem aracılığıyla onları ve bağlı arasında sığ bir deniz ile 5 adaları. Sonraki bir adaya seyahat etmek bu karanlık mağaralar geçmelidir.
Wreckage – Eğer geldiği uzay varışta düştü ve onun enkaz dünya çapında dağınık. Bul ve ek kaynak bulmak için enkaz siteleri bulun.
Türbeler – Megalitik mezarları her yerinde vardır. Açıkçası ilk akıllı varlık değildi bu gezegende ayak olması. Kim önce burada oldu? Nereye gittiler? Ne oldu?

VR
Vive / Oculus – hem çalışır. Oculus Xbox denetleyicisi destekler ve Vive Xbox denetleyici veya hareket ya denetleyicileri. Vive oda ölçeğini destekler
Hareket – kırpma hareketi, düzenli hareket yürüyüş ve teleporting destekler. Eğer oda ölçek rotasyon arasında seçebilirsiniz döndürmek için, rotasyon (45 derecelik kademeler), pürüzsüz rotasyon tersledi ya da bombardıman etkinleştirin. Hareket hızı da serbestçe ölçeklendirilebilir.
Yüksek sonu ve büyük – Bu küçük bir VR demo veya oyun değil. Bu mil ve keşfetmek için dünyanın değerinde mil ile büyük bir 16 saatlik deneyimleri olduğunu ve bugüne kadar VR denenmiş en iddialı yüksek son grafik bazı yaşayabilirsiniz size (yukarı 980 ve üzeri) güçlü bir makine olması koşuluyla.

TSP saf VR oyun değil. Bu olmayan VR oyun için tasarlanmış ve böylece VR kulaklık oyunu oynamak için gerekli hiçbir şekilde oldu. Eğer birini varsa, bu müthiş bir (ancak farklı) bir deneyim! VR devam eden bir çalışmadır – Şu anda uygulanmadı: VR Yükleme ekranları, VR Envanter menüsü, VR oyun öğretici sistemi. VR ek hareket seçenekleri geliştirilmektedir. Her şey sağlam çalışır.

HAKKIMIZDA

Solus Projesi Sjoerd “Hourences” De Jong buluşudur. Bir tek kişilik ordu olarak o oyun ve oyunun görünüyor büyük bir kısmı için vizyon hazırlanmış. Sjoerd sektöründe deneyimi 12 yıl vardır ve bu Starbreeze, Epic Games, Guerrilla Games, Dijital Extremes ve gibi büyük ve küçük stüdyolar bir dizi için çalıştı çok daha fazla. Oyun, Temmuz 2013 yılından bu yana üretim olmuştur ve sahiptir o. üzerinde çalışan 5 ila 10 kişilik bir ekip Teotl 2010 yılında kurulmuş ve İsveç’te bulunan bir küçük indie stüdyosu. 2010 yılında PC topu yayınlandı ve 2012 yılında PC Unmechanical Unmechanical ve iOS / Android ile takip stüdyo kaliteli ve sürükleyici tek oyuncu deneyimlerini oluşturmaya odaklanmıştır. Top Yılı 2010 ödül. PC Gamer ABD Aksiyon / Macera Oyunu kazanan Dijital Prag, Çek Cumhuriyeti merkezli konsolları ve high-end taşınabilir cihazlar için oyun bir özel sektöre ait geliştirici ve yayıncı olan Tutuş. Şirket, tüm önemli platformlarda oyun üzerinde çalıştı sanayi gazileri tarafından başlatıldı. Kavrama Oyunları platformları teselli etmeye oyunlarını getirmek için üst bağımsız geliştiriciler ile çalışıyor.
The Solus Project Türkçe yama çalışmamız en kısa sürede başlıcaktır.
TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 08 HAZİRAN 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

  • OS: Windows 7 64 bit and newer
  • Processor: Dual Core 2GHZ
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: DirectX11 Compatible Card – GeForce 460 or equivalent and higher strongly recommended
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 10 GB available space
  • Sound Card: Any Windows compatible card
  • Additional Notes: Supports Tobii Eye Tracking, basic VR support

 

The Solus Project indir BENZER İÇERİKLER
The Solus Project indir YAPILAN YORUMLAR