Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Storm Guard Darkness is Coming indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

The Storm Guard Darkness is Coming indir

The Storm Guard Darkness is Coming indir savaşta şansınızı değil sadece taktiksel kararları üzerinde değil, aynı zamanda hazırlık bağlıdır. çok yönlü ekipleri birleştirin ve sizin ve tercih playstyle için çalışmak ekip üyeleri arasında yaratık benzersiz sinerji ile farklı beceri onlarca seçim.

Çok sayıda koşullar da dahil olmak üzere ilginç mekaniği, geniş bir yelpazede zengin sıra tabanlı dövüş (sakat, kör zayıflamış kanama, yanma, …), knockdowns, bağırıyor, meraklıları, büyüleriyle ve onaltılarını.
devreden, yan meşgul izin İlginç savaş mekaniği ve becerilerin akıllı kombinasyonları.
Çok sayıda oynanabilir kahraman sınıfları uzmanlaşmak için benzersiz yetenekleri düzinelerce ekibinize eklemek için almak için.
Kendi yetenekleri ile yakın 40 farklı yaratık türleri her karşı zorlu karşılaşır. Ancient Dragon döndü beri, Orks, Devler, Undead ve Mistik Yaratıklar ölüm ve yıkıma neden erkeklerin alanını dolaşıyor.
, Iyileşmek ve müttefiklerinin devetüyü ve mezara kahramanlar koymak nasıl kendi stratejiye sahip ortak çalışma akıllı canavarları yenmek.
beceri geliştirme, ekipman, sarf malzemeleri veya ek kahramanları içine yatırım stratejisi katmanda akıllıca altın kullanın.
Şehirde Gerisi sizin anayasayı azaltmak veya savaşta olağanüstü performans ile moral artırır kazanmak yaralanmaları kurtarmak için.
permadeath, usul zindan ve rastgele olaylar gibi klasik RPG / roguelike özellikleri yüksek replayability sonuçlanır.

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 26 ağustos 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

The Storm Guard Darkness is Coming indir YAPILAN YORUMLAR