The Vanishing of Ethan Carter indir

0
   

The Vanishing of Ethan Carter indir Türkçe Yama
 

The Vanishing of Ethan Carter indir - Full PC Türkçe
   

The Vanishing of Ethan Carter PC indir

The Vanishing of Ethan Carter PC torrent indir
The Vanishing of Ethan Carter pc 2015 Ethan Carter Ufuk tamamen araştırma ve keşif odaklanan bir first-person hikaye odaklı gizem oyunudur. Bu hiçbir tür dövüş ya da patlamalar içeriyor. Bizim oyun herhangi bir yara izi bırakır, biz bunları görmek mümkün olmayacaktır umuyoruz.

Paul Prospero, Ethan Carter rahatsız edici bir mektup alır bir gizli fikirli dedektif gibi oyun oynamak. Ölümcül bir tehlike içinde çocuğu olan gerçekleştiren Paul şeyler o hayal daha kötü olduğu ortaya çıkar Red Creek Vadisi’nin Ethan evinde geldi. Ethan Paul hızla içine bakarak değer sadece yerel bir cinayet olmayabilir discerns acımasız cinayet, sonrasında kayboldu.

Yirminci yüzyılın garip kurgu (ve ürkütücü diğer masalları) esinlenerek, Ethan Carter Ufuk anlamlı oyunlarda sürükleyici hikaye gelişmeye amaçlamaktadır. Bir özel dedektif ve epeyce zihinsel sorunlar bulunuyor olsa da, Ethan Carter Ufuk özellikle bulmaca basmış oyun değil. Bizim odak atmosferi, ruh ve bizim karakterlerin temel insanlık üzerindedir.

Yine, keşifler kendi başına veya sizin yardımınız olmadan olmaz. Ölü ve gözlem kendi güçleri ile iletişim edememek Paul doğaüstü beceri hem kullanarak, cesetlerin bir iz arkasındaki gizemi keşfedeceksiniz, Kızıl deresi vadisinde gizlenen karanlık antik kuvvet kökleri ve kaderi Eksik çocuk.
Temel Özellikler
Keşfetmek ve neredeyse fotogerçekçi ortamlar sağlar devrimci fotogrametri teknolojisinin kullanımı ile oluşturulan Kızıl deresi vadisinde, güzel ama uğursuz dünya ile etkileşim.
Ölülerle iletişim kurmak ve onlar Ethan’ın ortadan kaybolması arkasındaki gerçeği bir araya getirmek yardımcı ipuçları toplamak için nasıl öldüğünü bakın – ve ailesinin kaderi.
Doğrusal olmayan bir şekilde deneyim, hamuru, özel göz ve korku kurgu zevkler gibi Raymond Chandler, Algernon Blackwood, Stefan Grabinski ve HP Lovecraft gibi yazarlar esinlenerek hepsi birleştiren bir hikaye.
Kendi şartlarda ve kendi hızda soruşturma. Oyunda birkaç korkutucu bit olmasına rağmen, oyuncular sedatif gerek olacaktır. Bizim oyun rutubetli huzursuzluk hakkında terör hakkında daha az ve daha fazladır.Powered by torrent-oyunindir.com

 

The Vanishing of Ethan Carter indir
 

The Vanishing of Ethan Carter indir Full crack İndir
         

The Vanishing of Ethan Carter indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

The Vanishing of Ethan Carter indir - Full PC Türkçe
 
2.529
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
The Vanishing of Ethan Carter indir

Tür: PC OYUNLARI, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2,81 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 15-09-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!