Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Season_3_Return

The Walking Dead 2.sezon Tüm Bölümleri full hd indir 720p 1080p

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

The Walking Dead 2.sezon Tüm Bölümleri torrent indir

The Walking Dead 2.sezon Tüm Bölümleri izle ( m720p ) Türkçe altyazı – Yabancı Dizi indir,
The Walking Dead 2.sezon Tüm Bölümleri indir ( m1080p ) Türkçe altyazı – Yabancı Dizi indir,
The Walking Dead 2.sezon Tüm Bölümleri izle ( BluRay 720p ) Türkçe altyazı – Yabancı Dizi indir,
The Walking Dead 2.sezon Tüm Bölümleri indir ( BluRay 1080p ) Türkçe altyazı – Yabancı Dizi indir,
The Walking Dead 2.sezon Tüm Bölümleri izle ( BRRip XviD ) Türkçe Dublaj – Yabancı Dizi indir,

The Walking Dead 2.sezon Tüm Bölümleri(1080p-720p HDTV ) Türkçe Altyazı - indir

The Walking Dead 2.sezon Tüm Bölümleri (1080p-720p HDTV ) Türkçe Altyazı - indir
http://www.imdb.com/title/tt1520211/
Dizi Türü: Aksiyon, Dram, Korku
İmdb Puanı: 8,6/10
Vizyon Tarihi: :THE WALKİNG DEAD (Yabancı Dizi Serisi 2012)
Süresi: 60 Dakika

Konu Özeti

THE WALKİNG DEAD (yürüyen ölüler) Dizi her bölümüyle mükemmel oyuncuları ve karakter heyecanıyla nefes kesen olaylarla reyting rekorları kırmaya devam edecek!:) Bazı kişiler bu diziye zombi işte amaaan deyip izlemiyor ve çok büyük bir hata yapıyorlar çünkü bu dizi tam bir başyapıt sizin bildiğiniz gibi filmlerden değil. Tüm dünyada izlenme rekorlarını alt üst eden zombi dizisi şimdi Türkçe dublajlı olarak bizlerle buluşuyor. Polis memuru olan Rick vurulduktan sonra gözlerini bir hastanede açar ama artık bildiği dünya bambaşka biyere dönüşmüştür. İnsanlar zombiye dönüşmüş, salgın bütün dünyaya yayılmıştır. Her tarafta Yürüyen Ölüler varken Rick’in tek amacı ailesine kavuşmaktır. Rick Grimes ve bir avuç insanın hayatta kalma mücadelesi The Walking Dead Türkçe full indir‘de.
The Walking Dead sezon arasına girmişken dizi hakkında pek de ilgi çekmemiş bir iki bilgiyi sizlerle paylaşmanın yerinde olacağını düşündüm. Aşağıdaki bilgiler çekilmesine rağmen yayınlanmamış sahnelerden, DVD’lerden ve söyleşilerden derlenmiştir.

The Walking Dead’de Bilmediklerimiz;

Öncelikle bu bilgilerin 3. sezon da dahil olmak üzere yayınlanmış bölümlere dair spoiler içerdiğini belirtmekte yarar var. Yani eğer henüz tüm bölümleri izlemediyseniz, okumayı burada bırakmak isteyebilirsiniz.

1. Dizi boyunca Zombi kelimesi hiç kullanılmadı. Kahramanlarımız bizlerin büyük keyifle izlediği zombilere daha farklı lakaplar takma konusunda kararlı gibiler. Walkers (yürüyenler), geeks (salaklar), roamers (aylaklar), lamebrains (aptal beyinliler), biters (ısıranlar), test subjects (denekler) kullandıkları popüler lakaplar.

2. Ekibimizin kısa bir süre huzur bulduğu laboratuvarı hatırlarsınız. Ve tabii tanıştıkları doktoru, nam-ı değer Edwin Jenner’ı… Edwin Jenner isimli doktorumuz 1749 yılında doğan Edward Jenner’a bir gönderme. Edward Jenner ise, İngiliz bir doktor ve aşının mucidi. Çiçek hastalığına bulduğunu mucizevi tedavi ile kendisinden yüzyıllar sonra bile söz ettiren doktorumuza dizinin göndermesi ise solda gördüğünüz karakter.

3. Gerçi bununla ilgili bir yazı yazmıştım ama gene de kaçıranlar için belirtelim. The Walking Dead webisode adını verdiğimiz ve internetten izleyebileceğiniz yan bir yapım daha hazırladı. Rick’in daha ilk bölümde öldürdüğü zombie’nin hikayesini konu alıyordu.

4. Silinen sahnelerden biri de ekibin bakımevine döndüğü ama orayı yerle bir bulduğu bir konuyu işliyordu. Eğer ilginizi çekiyorsa aşağıda orijinal dilinde izleyebilirsiniz. Bu sahne ikinci sezonun başında yayınlanması planlanan sahnelerdendi.

5. Daryl’in ikinci sezonda öldürdüğü zombie naylon çorapların içerisine doldurulmuş joleden ibaretti.

6. İkinci sezonda kahramanlarımızın sığındığı ve Herschel ile tanıştığı çiftlik evinin kullanımı için sahiplerinden izin alınmıştı. Ancak evin yanındaki ahır dizi için ayrıca inşaa edildi. Sadece 10 günde yapılan bine ikinci sezonun sonunda yakıldı.

7. Üçüncü sezonda hapishanede gördüğünüz tuvaletlerin hepsi sahte. Ve bu tuvaletler şovun yürütücü yönetmeni Robert Kirkman’ın en sevdiği detaylar.

8. Andrew Lincoln’un canlandırdığı Rick Grimes Lori’yi öldüren kurşunu hala cebinde taşıyor.

9. Shane sezon arasından evvel yayınlanan bölümde sakallıydı çünkü karakteri canlandıran Jon Bernthal şu sıralar The Wolf of Wall Street’te oynuyor. Sakalların kesilmesi mümkün olmayınca bu şekilde çekimlerin devam edilmesi kararı alındı.

10. Valinin aylak kafalarından oluşan stoğunda bulunan kafalar çay boya ve kahve kullanılarak sarartıldı.

The Walking Dead 2.sezon Tüm Bölümleri(1080p-720p HDTV ) Türkçe Altyazı - indir

The Walking Dead 2.sezon Tüm Bölümleri (720p HDTV ) Türkçe Altyazı - indir

The Walking Dead 2.sezon Tüm Bölümleri(1080p-720p HDTV ) Türkçe Altyazı - indir

The Walking Dead 2.sezon Tüm Bölümleri Türkçealt Yazısını İNDİR

The Walking Dead 2.sezon Tüm Bölümleri full hd indir 720p 1080p YAPILAN YORUMLAR