Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Wendigo İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

The Wendigo PC indir

Wendigo PC– bir ormanda bulunan Viktorya dönemi konağında kurulmuş ilk kişi soruşturma korku oyunudur. İçinde yatan dehşetten kurtulmak için içgüdülerinize ve sezgilerinize güvenmelisiniz. Size yardım edecek araçlar ile, cevap arayacak, ancak yaşayacak mısınız?
Arka Plan Hikayesi
Hayalet hikayeleri ve kentsel efsaneleri kötüye kullanmayı planlayan, yeni kurulmuş bir paranormal soruşturma ekibinin üyesisin. Küçük bir kasabadaki yerel bir efsaneye ait raporlar nedeniyle, ekibiniz, efsanevi terk edilmiş konak araştırmaya karar verir. Ne yazık ki ekibiniz için, topluluk size kuzey ormanları olan Wendigo’ya özgü kötülük ruhunu bildirmedi. Muhtemelen bu efsanevi yaratık, konağın etrafındaki garip olayları etkilemektedir. Ruhun efsanesi, psikiyatristler tarafından kültürle bağlantılı bir sendrom olarak düşünülür. Bu psikozun erken belirtileri, tam, şiddetli ve öngörülemeyen davranış, insanın etini yemeyeceği doyumsuz arzusu hissetmeme becerisini içerir.

Geldikten sonra siz ve ekibiniz soruşturma başlatmaya başlar. Komuta istasyonunu boşaltmayı ve montajı tamamladıktan sonra arkadaşlarınızdan hiçbirinin kendi alanlarını hazırlamaktan geri döndüğünü fark etmediniz … şimdi kaderiniz kendi kaderına dönüşmeden önce takımınıza neler olduğunu öğrenmelisiniz …

The Wendigo İndir BENZER İÇERİKLER
The Wendigo İndir YAPILAN YORUMLAR