The Wendigo İndir

0
  

The Wendigo İndir Türkçe Yama
 

The Wendigo İndir
  
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

The Wendigo PC indir

Wendigo PC– bir ormanda bulunan Viktorya dönemi konağında kurulmuş ilk kişi soruşturma korku oyunudur. İçinde yatan dehşetten kurtulmak için içgüdülerinize ve sezgilerinize güvenmelisiniz. Size yardım edecek araçlar ile, cevap arayacak, ancak yaşayacak mısınız?
Arka Plan Hikayesi
Hayalet hikayeleri ve kentsel efsaneleri kötüye kullanmayı planlayan, yeni kurulmuş bir paranormal soruşturma ekibinin üyesisin. Küçük bir kasabadaki yerel bir efsaneye ait raporlar nedeniyle, ekibiniz, efsanevi terk edilmiş konak araştırmaya karar verir. Ne yazık ki ekibiniz için, topluluk size kuzey ormanları olan Wendigo’ya özgü kötülük ruhunu bildirmedi. Muhtemelen bu efsanevi yaratık, konağın etrafındaki garip olayları etkilemektedir. Ruhun efsanesi, psikiyatristler tarafından kültürle bağlantılı bir sendrom olarak düşünülür. Bu psikozun erken belirtileri, tam, şiddetli ve öngörülemeyen davranış, insanın etini yemeyeceği doyumsuz arzusu hissetmeme becerisini içerir.

Geldikten sonra siz ve ekibiniz soruşturma başlatmaya başlar. Komuta istasyonunu boşaltmayı ve montajı tamamladıktan sonra arkadaşlarınızdan hiçbirinin kendi alanlarını hazırlamaktan geri döndüğünü fark etmediniz … şimdi kaderiniz kendi kaderına dönüşmeden önce takımınıza neler olduğunu öğrenmelisiniz …

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

The Wendigo İndir
 

The Wendigo İndir Full crack İndir
       

The Wendigo İndir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

  
915
OYUN BILGILERI 8 ay önce eklendi
The Wendigo İndir

Tür: Korku Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1.42 GB

Crack: PLAZA

Tarih: 03-03-2017

Kaynak: https://www.torrent-oyunindir.com/

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!